Vélemény:

 

62 Amerikai bérgyilkos

(2017)

Amerikai bérgyilkos

 
MMcFly2015   2018.06.23 23:38
1

Én nem kerülöm el a Zs kategóriás filmek megtekintését, de az tény, hogy rá kell készüljek. Most ez nem történt meg. Nem tudtam, hogy ez ennyire ostoba, és tartalmatlan alkotás. Michael Kaeton képes elvinni egy filmet a hátán, de nem itt. Itt akárcsak a film, a színészek is szuperálnak a középszerűség élén. A kezdés egy igen sokkoló, pörgős jelenettel ad okot arra, hogy elhigyjük: komoly témát feszegető és minőségi filmet láthatunk, de ez hiú ábránd marad, ezzel gyorsan szembesülhetünk ha tovább nézzük. Számomra teljesen hihetetlen amit elénk tár a sztori: A főhős 1 év alatt a gyász hatására kiképzi magát olyan szintre, hogy bosszút áll TELJESEN EGYEDÜL egy terrorista csoporton. Erre természetesen a CIA is felfigyel és egy titkos terrorista elhárító egységben képezi ki az igen morcos Michael Kaeton. Mindezt a történetet megfűszerezzük komolynak szánt és éppen ezért szánalmas dialógusokkal majd megkapjuk a végeredményt. Ez a történet a 90-es évek tucatfilmjeihez is gyenge lenne, nem hogy 2017-ben a moziműsoron... Aki minőségi akció-filmet szeretne látni, szerintem ezt nyugodtan talonba tarthatja, mert különb filmek vannak a csak DVD megjelenések között, mint ezen a mozifilmen.

 
Gábor Simkó 2018.07.17 00:19
0

Teljesen egyetértek! Ilyen gyenge színészi teljesítményt, ennyire gyenge , dialógusokkal \"rásegítve\" ritkán látni egy ilyen felsőbb kategóriásnak szánt film esetében. Inkább gondolnám útirajzfilmnek, mint akció filmnek. Egy Beadeker kiadványban jobban mutatna. Én mínusz 5 csillagot adnék, ha lehetne.