Vélemény:

 

NA They/Them

Propagandafilm de egy-két szereplő miatt lett egy csillag

 
Caravaggio1978   2022.08.20 12:44
1

Igazándiból az zavart a legjobban, hogy nem volt történet, bemutattak néhány karaktert, de a többieket nem, a bemutatott szereplőkről sem tudunk ezután sem semmit. Összefüggéstelen cselekmények sorozata váltogatja egymást. Ami a legfontosabb, horrorhoz semmi köze nincsen, egyszerűen agyrém hogy azért lett horror, mert Bacon elharapott a film végén egy vérkapszulát... Egyébként a film egész jól kezdődik, de ezzel véget is ér az egész. Maga a történet az elfogadásról, a melegek beilleszkedéséről és magányosságáról szól. Egy két karakter nagyon jó benne, talán egy másik filmben többet mutatnak majd magukból. Kevin Bacon csak azért kellett ehhez a filmhez hogy valaki véletlenül leszedje, vagy megnézze online, nélküle a megtekintések száma kb 80%-al visszaesne. Aki szeretne egy fiú fiúval, illetve egy lány lánnyal jelenetet 20 másodpercben az feltétlen nézze meg.

 
BRANTON 2022.08.20 13:15
1

Pedig mennyire vártam én ezt, hogy majd mutat valami különlegeset! Na, majd máskor...

 
Caravaggio1978 2022.08.20 14:04
1

Hát én is egy izgalmas, minimum borzongató alkotást vártam, de mikor a maszkos\"gyilkos\"feltűnt felröhögtem. Egyébként volt egy két szereplő, akiből jó színész lesz.