Zene: Adam F.
Ország: Németország, Egyesült Királyság, Franciaország
Premier (HU): 2002.12.26.

2019.09.23 dailyfilmsan

Nagyon gyenge szatíra. Értem hogy a lényege a görbe tükör, de gáz volt nézni. Annyira túlsarkította az egész szituációt és a poénjai is túl kicsinyesek voltak. A felénél inkább már csináltam valami mást és csak alapzajként szolgát egyéb teendőimhez. Nem jó, én kerülném.

2017.10.14 Deku

Egyértelműen nagyon jó vígjáték lett és Martin Freeman hozta a formáját. Na ez a film már végre olyan ízléseket ütött meg ami számomra is emészthető volt. Viszont még így sem érte el a jó kategóriát inkább egy közepes átlagos szintet hoz de azt kellemesen.

2018.08.17 erahurka

Folyamatos humor áradat a magát feketének képzelő Sacha Baron Cohentől. Egy pillanatra sem lassít, végig nyomja a hülyeséget, és mindezt valahogy úgy sikerült összehozni, hogy elképesztően szórakoztató legyen.

2019.04.11 Attila G. Nézhetetlen

Jaj neeeeeeeeee

Annak idején, 2002-ben ez volt a 106. film, amit moziban láthattam. Ez a szám addig az évig egyéni rekord volt, s ezt is csak egyszer múltam felül azóta is, 2 esztendővel később, amikor 156 filmet néztem meg moziban (valamelyiket kétszer is). Az Ali ... Teljes kritika

2019.07.16 Norbert93

Mindenképpen szögezzük le, hogy ez egy nagyon megosztó paródia/szatíra/agymenés. Van akinek kultfilm, van aki csak viccesnek tartja, míg van aki azt is bánja, hogy megnézte. Fiatalabb koromban ezt a fárasztó, már-már kínos humort rendkívüli módon tud... Több

Mark Mylod, a rendező a főként tv-sorozatokon dolgozott.Szerző: Bogi87

A Da Ali G Showból összesen 12 rész készült, és egy éven keresztül vetítették. Szerző: Bogi87

Cohen a The 11 O'Clock Showhoz, a brit Channel 4 műsorához találta ki Ali G-t.Szerző: Bogi87

A film közel 5 millió fontból készült és mintegy 26 millió dollárt hozott a konyhára.Szerző: Archívum

A John Nike Szabadidőközpont a valóságban is létezik Bracknellben . Szerző: Archívum