Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

Ali G Indahouse (2002)

Ali G Indahouse

dailyfilmsan   2019. 09. 23.

Nagyon gyenge szatíra. Értem hogy a lényege a görbe tükör, de gáz volt nézni. Annyira túlsarkította az egész szituációt és a poénjai is túl kicsinyesek voltak. A felénél inkább már csináltam valami mást és csak alapzajként szolgát egyéb teendőimhez. Nem jó, én kerülném.

Deku   2017. 10. 14.

Egyértelműen nagyon jó vígjáték lett és Martin Freeman hozta a formáját. Na ez a film már végre olyan ízléseket ütött meg ami számomra is emészthető volt. Viszont még így sem érte el a jó kategóriát inkább egy közepes átlagos szintet hoz de azt kellemesen.

Attila G. Nézhetetlen  2019. 04. 11.

Jaj neeeeeeeeee

Annak idején, 2002-ben ez volt a 106. film, amit moziban láthattam. Ez a szám addig az évig egyéni rekord volt, s ezt is csak egyszer múltam felül azóta is, 2 esztendővel később, amikor 156 filmet néztem meg moziban (valamelyiket kétszer is). Az Ali ... teljes kritika»

Norbert93   2019. 07. 16.

Mindenképpen szögezzük le, hogy ez egy nagyon megosztó paródia/szatíra/agymenés. Van akinek kultfilm, van aki csak viccesnek tartja, míg van aki azt is bánja, hogy megnézte. Fiatalabb koromban ezt a fárasztó, már-már kínos humort rendkívüli módon tud... több»

Syracuse   2015. 05. 13.

Totális agyhalál. :D Néha kell ilyeneket is nézni, nyilván nem szolgál hatalmas mondanivalóval, és szórakoztatni sem a szokásos módon szórakoztat. Kiégeti az agyat, kész.

Superbad   2017. 02. 02.

Ali G karaketere egyértelműen megér egy filmet- sőt többet is, csak az a kérdés ki vevő erre a humorra ? Elég sokan ahhoz, hogy a kétezres filmek egyik kultikus vígjátéka megszülethessen. Erősen ajánlott alap darab !!! 10/10

erahurka   2018. 08. 17.

Folyamatos humor áradat a magát feketének képzelő Sacha Baron Cohentől. Egy pillanatra sem lassít, végig nyomja a hülyeséget, és mindezt valahogy úgy sikerült összehozni, hogy elképesztően szórakoztató legyen.

Sacha Baron Cohen

Mark Mylod, a rendező a főként tv-sorozatokon dolgozott.

A Da Ali G Showból összesen 12 rész készült, és egy éven keresztül vetítették.

Cohen a The 11 O'Clock Showhoz, a brit Channel 4 műsorához találta ki Ali G-t.

A film közel 5 millió fontból készült és mintegy 26 millió dollárt hozott a konyhára.

(Mavil)

A John Nike Szabadidőközpont a valóságban is létezik Bracknellben .

(Mavil)

A filmben, amikor az elnöki autóval megérkezik Ali és az elnök, a kocsiról látható külső felvételek valódiak, Tony Blair érkezését mutatják.

(Mavil)

Ali G nagymamáját az a Barbara New alakítja, aki a Csengetett, Mylord? című tévésorozatban Mabel Wheeler szerepét játszotta el.

(Menyét Ibolya)