Vélemény:

 

76 Démonok temploma-A templom

(1989)

Démonok temploma-A templom

 
Jocpappa   2023.08.01 14:27
0

Ez a film hihetetlenül rossz. De tényleg, valami ritka nagy rakás sz*r. Telis-tele ordas nagy f*szságokkal, összefüggéstelen és nevetséges jelenetekkel. Semmi értelme az egésznek, és egyes jelenetek gyakorlatilag értelmezhetetlenek. Mégis imádtam! K*rva jól szórakoztam. Vonzotta a tekintetemet a tömény blődségével, kiváló meló utáni bűnös élvezet volt. Külön öröm és megtiszteltetés, hogy itt Budapesten, a Mátyás templomnál vették fel. A Mátyás templom a kedvenc épületem a városban, ezek után el is kell zarándokolnom oda, és megkeresnem a filmbeli helyszíneket. Ezzel csak az a gond, hogy valószínűleg holnaputánra azt is elfelejtem, hogy ez a film létezett valaha.

 
Interfectorem Sabnock 2024.03.14 21:18
1

Plusz a Szent Erzsébet templomban... Ott voltam anno. (Mármint a forgatáson.)

 
Jocpappa 2024.03.14 22:03
0

Ne viccelj, komolyan? Milyen minőségben voltál ott? Nézőként, vagy részt vettél a forgatáson? Szívesen olvasnék róla pár sort. Újra is kéne néznem a filmet. :)

 
Interfectorem Sabnock 2024.03.14 22:24
1

Ó, igen, részt vettem a forgatáson... (Hatalmas véletlen.) Mint R1-es munkatárs (Eredj ide, eredj oda!) :) 17 éves voltam, és szerencsémre láttam Asia Argentót is meg Soavit! Azóta voltam már kb. 85-90 itthon forgatott horrorfilm forgatásán. Üdv, szép napot!