
Vélemények (1)
Írj véleményt
Szappanopera
Amennyire szerettem és tetszett az 1.évad, annyira kiábrándító a folytatás. Mintha egy végeláthatatlan szappanoperát néznék. Már az 1.évadban is volt,de a 2-ban szinte ömlik a nézőre a rengeteg cselekmény, melynek se vége-se hossza.És ami a legszörny... Több