A dadus (1993)

The Nanny

Fran Drescher

Péter Fazekas   2021. 11. 16.

Még mindig

Még mindig szeretem!

Deku   2017. 08. 23.

Nekem ez a humor nagyon bejött, elegáns és könnyed minden sablontól mentesen. A története szintén ilyen lett, egyszerű de mégis nagyszerű. Nálam nagyon bejött.

babsy88   2015. 01. 23.

Vidám néhol erőltetett humorú vígjáték. Jól megszokott karakterek, a zárkózott özvegy és visszafogott dadus melyek szerelméről mindenki tud csak éppen ők nem. Fran nevetése a sorozat védjegye.

Gigi   2017. 01. 21.

Szerettem ezt a sorozatot, főleg Niles és C.C ugratásait. Bár nem minden évad egyformán szórakoztató, de vannak benne tényleg nagyon jól sikerült részek. Aranyos, kedves, jó humorú sorozat.

SzFa   2017. 09. 29.

Szerintem vicces, aranyos sorozat. Egy hibája van hogy a Fren hangja igazán idegesítő, de ettől függetlenül is élvezetes sorozat. A történet és a szereplők alakítása is elég jó.

Ann Morgan Guilbert mindössze 5 évvel idősebb a lányát alakító Renée Taylornál.

A sorozat 5. évadjában Lauren Lane és egyaránt állapotosak voltak.

Whoopi Goldberg, Coolio, Rosie O'Donnell, Rita Rudner és Steve Lawrence kétszer is vendégszerepeltek a sorozatban, egyszer egy kitalált személyt, egyszer pedig saját magukat alakították.

A dadus inkább egy családi vállalkozás volt, mint bármi más, tekintve, hogy Fran Drescher produkciós vállalata számos barátot és hozzátartozót alkalmazott a fő-, és mellékszerepekben, valamit a stábban. A sorozatban szinte semmi említésre méltó változás nem történt annak 6 éve alatt, ezért is alakulhatott ki olyan kellemes munkakörülmény a forgatásokon.

C.C. teljes neve Chastity Claire, ami a sorozat záróepizódjából derül ki.