A dögös és a dög

A dögös és a dög

The Hottie & The Nottie

Nate hatéves kora óta reménytelenül szerelmes Cristabelbe. A szerelmi vallomását azonban keresztülhúzta, hogy a családjával másik városba költöztek. Az évek múlásával Nate gondolatai még mindig Cristabel körül forognak. Elhatározza, hogy visszaköltözik Los Angelesbe és megkeresi. Meg is találja, a lány ugyanolyan gyönyörű és ráadásul egyedülálló. Azaz, nem egészen. Szinte össze van nőve a szerencsétlen és csúnyácska barátnőjével. Még randizni is együtt járnak. Nate csak akkor férkőzhet Cristabel közelébe, ha talál egy pasit June-nak.

Rendező: Tom Putnam
Író: Heidi Ferrer
Premier (HU): 2008.10.21.
Paris Hilton
Christine Lakin

2022.08.31 JRD Nézhetetlen

Gusztustalan, gyermeteg és olyannyira szint alatti, hogy azt szavakkal kifejezni nem is lehet. Persze, ha azt vesszük figyelembe, hogy Paris Hilton az egyik főszereplő, akkor nem is várunk mást a filmtől. Mert a hölgy neve mindenki számára ismert. (A... Több

2018.08.12 Norbert93 Nézhetetlen

Egy film aminek a főszereplője azzal lett ismert személyiség, hogy pornográf videókat osztott meg saját magáról. Megpróbáltam ettől elvonatkoztatni, de a film tükrözi Paris Hilton értelmetlen futtatását. A film az igénytelenség mintapéldája.

2018.03.03 kevelin Nézhetetlen

Eleve utálom Paris Hiltont de gondoltam megpróbálkozom a filmmel. Nem kellett volna. Annyira nagyon gagyi, hogy inkább sírni tudnék rajta. Szörnyű, tényleg senki neki se álljon

Kétszer járt - hivatalosan - Magyarországon.Szerző: JRD

Megjelent egy könyve (de nagy valószínűséggel szellemíró írta). A címe: Egy örökösnő vallomásai, Csajos-cserfes kukucs a mísz póz mögéSzerző: JRD

Paris Hilton több Arany Málna-díjat is kapott.Szerző: JRD