Csak barátok

Just Friends
KCintia
Amy Smart
Amy Smart

Chris (Ryan Reynolds) és Jamie (Amy Smart) nagyon jóban vannak egymással, igazi jó barátok. Chris azonban többet akar, fülig beleszeret a lányba. Mikor biztos lesz benne, hogy a dologból nem lesz semmi, úgy dönt, új életet kezd. Tíz évvel később sikeres férfiként tér vissza, oldalán egy csinos… Több

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Németország, Kanada
Premier (HU): 2006.10.26.

2021.04.19 KCintia

Régi kedvenc... (volt)

Sok idő elteltével eszembe jutott ez a film újra, hogy milyen király lenne megnézni, mert vicces volt. Hát, annyira nem fogott meg. A szőke nő, akivel elutazik, felettébb irritáló (persze ez a célja), de néhány helyen olyan "poénok" vannak, hogy inkább kínosak, mint viccesek.

2017.07.19 Szilonka

A film alaptörténete nem lenne rossz, de elképesztően idegesítőek a karakterek. Reynolds fogyatékos, Anna Faris nem normális és ez a párbeszédeken is látszik.

2016.08.06 babsy88

Vannak benne vicces jelenetek, szokványos történet, eredeti személyiségi vonásokkal az egyes szereplőknél.

2017.11.18 Bazzzsi

Egyszer nézős amerikai vígjáték, egy egyszerű és kiszámítható történettel. Van még olyan sztár akiből nem csináltak hájpacnit? Kicsit jobbra és frissebbre számítottam.

2018.11.09 VvV

Engem kicsit idegesített a film. A története eléggé kiszámítható és közhelyekkel tarkított.

Több mint 4 órába telt, mire Ryan Reynolds "kövér arcát" felrakták.Szerző: kázsé

Hogy megőrizze a karaktere agresszivitását és hisztérikusságát, Anna Faris mindig megivott egy Red Bullt a forgatás előtt.Szerző: kázsé

A filmet télen forgatták, olykor -54 fokig is lement a hőmérséklet.Szerző: kázsé

A hokizó kislányt, aki verekedni akar Chrisszel, egy fiú játszotta.Szerző: kázsé