Csak barátok

Just Friends

2021.04.19 KCintia

Régi kedvenc... (volt)

Sok idő elteltével eszembe jutott ez a film újra, hogy milyen király lenne megnézni, mert vicces volt. Hát, annyira nem fogott meg. A szőke nő, akivel elutazik, felettébb irritáló (persze ez a célja), de néhány helyen olyan "poénok" vannak, hogy inkább kínosak, mint viccesek.

2017.07.19 Szilonka

A film alaptörténete nem lenne rossz, de elképesztően idegesítőek a karakterek. Reynolds fogyatékos, Anna Faris nem normális és ez a párbeszédeken is látszik.

2016.08.06 babsy88

Vannak benne vicces jelenetek, szokványos történet, eredeti személyiségi vonásokkal az egyes szereplőknél.

2017.11.18 Bazzzsi

Egyszer nézős amerikai vígjáték, egy egyszerű és kiszámítható történettel. Van még olyan sztár akiből nem csináltak hájpacnit? Kicsit jobbra és frissebbre számítottam.

2018.11.09 VvV

Engem kicsit idegesített a film. A története eléggé kiszámítható és közhelyekkel tarkított.

2017.07.23 Lonka

Maradandót nem hagyott bennem a film. Kicsit Amerikai pite beütése volt az értelmetlen párbeszédek miatt. Többet biztosan nem nézem meg, kár volt rá az a másfél óra.

2017.12.17 Greeta

Nagyon tré film, nincs rá szebb szó. A története valami borzalmasan gagyi, üres és vacak. Egyáltalán nem vicces és nem tudtam rajta nevetni. Elképesztően gyenge.

2019.03.09 Timcsi

A női karakter eléggé idegesítő volt a film során. A történet sem nagy eresztés.

2016.02.18 Adepto

Nekem az egyik kedvenc vígjátékom, Ryan Reynolds zseniális, de a többi szereplő is eltalált. Másokkal ellentétben nekem nem egyszer nézhető, sőt akármikor szívesen újranézem és ugyanúgy nevetek a poénokon! A történet valóban nem extra, de legalább van neki, és szerintem egész kis vidám hangulatba hozza az embert.

2015.02.18 Norcsi59

Aranyos, egyszer nézhető kis családi film. Túl sokat ne várjunk tőle, de ez ez a kategória.

2017.07.16 kadvan95

Érdekes film. Megvan a maga egyszerű bája. A sztori rendben van. A szereplők nagyon jók!

2016.06.04 hedva

Nem rossz film, amolyan átlagos ki vígjáték. Egyszer meg lehet nézni, akkor szórakoztató. Mondjuk szerintem többet is kihozhattak volna az alapsztoriból, nem tettek nagy erőfeszítéseket, hogy valami jó sztorit vagy jó poénokat hozzanak össze.

2016.04.19 Firencz

Egész normális film lett, bírom Ryan Reynoldst, szerintem jó filmjei vannak. Mondjuk talán ez nem a legeslegjobb, de ez is nézhető, kedves kis film alapjában véve.

2016.07.16 trinagl

Jókat röhögtem, szerintem rendben van ez a film. Olyan családdal nézegetős kategóriába tartozik ez az én számomra, nem túl komoly, nem nagyon elgondolkodtatós.