A folyosó túloldalán

A folyosó túloldalán

Across the Hall

Terry követi menyasszonyát a Riverview Hotelbe, ahol June a szeretőjével szeretne találkozni az 507-es szobában. A férfi kiveszi a szomszédban lévő, 508-as szobát, és fegyverrel a kezében várakozik arra, hogy lelőhesse a nő szeretőjét. Barátját, Terry-t felhívja innen, aki a hotelbe siet, hogy lebeszélhesse őt végzetes tervéről.

Rendező: Alex Merkin

2020.06.20 BÉLA Nézhetetlen

Kszar

Nem ajánlom hogy megnézd

2019.09.09 indingo

A története keltette fel az érdeklődésem, de elég unalmasra sikeredett és elég kiszámítható is volt és aki rutinos filmnéző az már az elején sejtheti mi a "csavar" ebben a thrillerben. Egyszer azért meg lehet nézni.

2017.05.08 trinagl

Szerintem nagyon ötletes a film, látszik, hogy az alapkoncepció jól megvan alapozva, csak épp a kivitelezéssel voltak problémáim. Hát, nem is tudom...a karakterek szerintem iszonyatosan sablonosak, amolyan igazi papírmasék, amelyeknek igazából nem mindig lehet értelmezni a reakcióikat. Ez kissé elvett nálam az élményből.

2016.07.08 doktorfaust

Egyáltalán nem bántam, hogy megnéztem a filmet, szerintem ez egy korrekt B-kategóriás film, amit üres órákban meg lehet nézni, de ennél többet sajnos nem igazán lehet várni tőle. Rengeteg gyenge pontja van, amit egy igényesebb néző nagyon könnyen ki tud kezdeni.