A Játékkészítő (2016)

A Játékkészítö

indingo   2019. 01. 17.

Gyerekek számára élvezhető produkció, sok karakterrel és szórakoztató történettel.

Lonka   2017. 07. 25.

Volt szerencsém élőben látni az előadást. Nyertem rá a jegyeket azt hozzá kell tennem. Teljes áron biztosan nem néztem volna meg. A 30 ezres jegy ár kicsit húzós azért, hogy elhúzzanak feletted egy ponyvát, meg ha szerencséd van felhívják a agyerek fél percre a színpadra.

Greeta   2017. 12. 17.

Hatalmas felhajtás volt körülötte irreálisan magas jegyárakkal. Én még a Tüskecsarnokban láttam. A hangosítás borzalom volt, semmit sem lehetett érteni.

DóRi   2018. 09. 08.

Kettős érzések vannak bennem az előadással kapcsolatban, merthogy ezt filmnek szerintem nem lenne helyes nevezni. Lehet, hogy élőben sokkal többet ad a produkció, de én személy szerint nem fizetném ki azt a borsos árat, sőt, talán úgy még a csalódás ... több»

Xenomorf   2017. 03. 05.

Mivel én lemaradtam a színházi előadásról, külön örülök, hogy alkalmam adódott megtekinteni az előadást a filmvásznon. Azért élőben biztosan sokkal ütősebb. Gondolom hasonlóan, mint ahogyan a DVD élmény nem tudja ugyan azt nyújtani, mint a moziélmény.

Fintil   2016. 06. 22.

Mi elmentünk megnézni a gyerekekkel élőben a darabot, aztán még egyszer a moziban. Egyértelműen a fiatalabb korosztály a cél, de úgy rakták össze, hogy a nagyobba is élvezhessék. Hasonlóan, mint mondjuk egy Disney egész estés mozi. Sok dal, tánc, hum... több»