Muppets (2011)

The Muppets

Muppets

DrPepper11111   2016. 04. 17.

2011-ben meggyalázták a Hupikék törpikéket és Maci Lacit, hála istennek, van ellenpélda. Bárkinek szeretettel tudom ajánlani a Muppets című filmet, különösen a filmrajongóknak, mert annyi meta poén és annyi cameo van benne, hogy valami elképesztő. Bu... több»

viraggg   2016. 01. 31.

Nem vagyok az a korosztály, aki ezen nőtt fel, így annyira nosztalgiázni sem tudok rajta, ennek ellenére nagyon tetszett. Hangulatos, jók benne a dalok, a történet is tetszik, kis kedves, szórakoztató mozi ez.

luba323   2015. 10. 15.

Hát hiába, a Muppetek sem a régiek már. Nem is csoda, elég régi az eredeti sorozat, meg aztán azóta egy teljes Muppet-kultúrkör kiépült köréjük, és ezzel együtt kell nézni ezt a filmet is. Nagyon azért nem szabad komolyan venni, mulatságos, kedves film ez.

JamesBont   2015. 05. 11.

Szívmelengető, nosztalgikus film volt, aki szereti/szerette a Muppet Showt, annak biztos, hogy tetszeni fog a film, sok minden emlékeztet benne az eredeti hangulatra, a zenei betétek stb. Nagyon élvezetes volt a számomra.

Az első Muppet film, ami Oscart nyert.

(kázsé)

Az első Walt Disney film, amiben a logón csak a "Disney" név látható.

(kázsé)

A korai vázlatokban Walter szlogene az volt, "mogyoró!"

(kázsé)

Chris Coopert Bret McKenzie tanította rappelni.

(kázsé)

Kevin Clash nem dolgozott ezen a filmen.

(kázsé)

12 éve az első Muppet film.