Nate az embered

Nate az embered

Better Nate Than Ever

A 13 éves Nape Foster egy népszerűtlen középnyugati gyerek, aki élénk fantáziákat táplál arról, hogy nagy Broadway-musicalsztár lesz. Eközben azonban Nape még a középiskolai drámaprodukciókban sem tud tisztességes szerepet kapni, a vágyott főszerep helyett a fa szerepét kapja meg. Amikor… Több

Rendező: Tim Federle
Forgatókönyvíró: Tim Federle
Premier: 2022.04.01. | Disney+ (2022.06.14.)

2022.08.22 Török389133

Kedves, aranyos film néhány poénnal, de időnként kicsit unalmas.

Félve kérdezzük, megkaptad a szerepet?

Rueby Wood első bemutatkozása egy olyan filmben, ahol úgy kell játszania, mintha sosem lépett volna le a színpadról. A világon minden olyan film jó, amiben olyan színészek játszanak, akik már letettek valamit az asztalra. A film története igazából azt mutatja meg, hogy miért nem szabad soha feladni az álmainkat. Néha kicsit értelmetlen a történetvezetés, és semmi köze nincs a főszálhoz, de elnézhető. Az egyetlen betétdal, ami megfogott minket is, a "No One Gets Left Behind", ami a teljes film üzenete is egyben. Családi musical a Disney-től, mi más is lenne.

Rueby Wood szabadidejében dalszövegeket és színdarabokat ír, Gabriel Mann-nek is besegített a zenei kompozíciók tökéletesítésében.Szerző: summerfallinteractive

Joshua Bassett és Rueby Wood először szerepeltek közös filmben, viszont a Mary Poppins Musical előadásán már korábban találkoztak és dolgoztak együtt.Szerző: summerfallinteractive

Az Aria Brooks által alakított Libby a forgatókönyv első vázlatában szerelmes lett volna Nate-be, de ezt később kiírták a filmből.Szerző: summerfallinteractive

Rueby Woodot a Charlie és a csokigyár musicaldarabjának egyik előadása után kérte fel a főszerepre a rendező, akinek olyan színész kellett, aki otthonosan mozog a színpadi világban és énekelni is tud.Szerző: summerfallinteractive

Rueby Wood a film során egy olyan karaktert játszik, amit ő maga csinál a való életben: egy musicalszínészt alakít.Szerző: summerfallinteractive