A Jó, a Rossz és a Csúf

Il buono, il brutto, il cattivo

2015.02.09 Milanman

Kevés olyan elemi erejű film van, amely olyan pontossággal képes lenne meghatározni a spagetti western műfajának savát, borsát, mint a Jó, a Rossz és a Csúf. Hibátlan karakterek, izgalmas story, a miliőhöz csodálatosan illeszkedő filmzene jellemzik. Kortalan mestermű, a filmtörténelem egyik legikonikusabb zárójelenetével.

2017.02.05 TribeBubu

Az előző rész sztorija jobban tetszett, ennek pedig a rendezése. Ezeken kívül ugyanolyan magas színvonalú westernmérföldkő, mint a Pár dollárral többért. Felesleges is tovább ajnároznom, aki látta, tudja, micsoda remekmű, aki nem, annak pedig látnia kell :)

2015.11.21 irongozu

Nálam ez egy alap film. Minden benne van, ami kell egy jó westernhez. Többek között Clint Eastwood is. Morricone pedig egy igen jó zenét írt aláfestésnek.

2015.04.26 Bizsu82

Western kategoriaban klasszikusnak mondhato film, remek szineszi alakitassal es eguedulallo hangulattal. Es ez a kulonleges hangulat gondoskodik arrol hogy akkor se unatkozzunk, amikor latszolag lassan mennek az esemenyek es vontatottnak tunhet a cselekmeny.

2016.10.15 Scramananga

Talán az a film, amit leginkább kultuszfilmnek mondanék. Aki be akar lépni a western világába, az kezdheti ezzel a három órás remekművel. Történetileg érdekes, technikailag kemény munka van minden mögött, a színészek pedig fenomenálisak. Ajánlom, még akkor is, ha nem feltétlenül szereted a régi, művésziesebb filmeket.

2017.06.01 jencike1985

Imádom az ilyen stílusú filmeket. Bár szerintem annak is élvezhető aki annyira nincs oda értük. Clint Eastwood zseniális , mint minden filmjében. Csak ajánlani tudom.

2019.03.23 Vágottszemű

Jó, pörgős film volt. Szerintem megérte megnézni, az egyik legjobb film, amit láttam. A western filmeket is szeretem, vagyis nekem ez is nagyon bejött. Ajánlom a filmet mindenkinek.

2018.07.10 Kis Anna Kinga

A legjobb gyors western. Ebben nincsenek hosszu kitartott snittek, percekig egymast nezo emberek, hanem ritmusos, a tortenetnek es a zenenek megfelelo esemenysor. Mondhatnam, h csak a szokasos Clint, Leone, Enrico film, de megse. Annal is jobb

2017.06.01 szkodvig

Remek film! Az összes karakter hiteles és színészek remekül alakítják őket,kár,hogy Lee Van Cleef olyan fiatalon eltávozott tőlünk mert itt is nagyon jó játssza a csúf szerepét és egy nagyon intelligens ember is volt. Akik szeretik a western filmeket azok csalódni nem fognak.

2015.06.30 padfoot8925

Klasszikus western film, időt álló, zseniális alkotás. Sose lehet megunni ezt a filmet. Minden meg van benne minden ami egy western filmhez kellhet. Ajánlom!!!

2015.01.28 a.edit63

Nagyon jó film! Örök kedvenc, kiváló színészekkel! Ajánlom!!

2015.07.14 prongs2001

Hát ez valahogy nem jött össze. Jó is lehetett volna, de sajnos nem lett az. Egyszer megnézhető, de nem dobja el az agyát az ember tőle sajnos. Valahogy túl unalmasra sikeredett a történet.

2016.04.11 BallEr

Eszméletlen jó film lett, ritkán kap el hasonlót az ember és ilyenkor oda vagyok tőle meg vissza. Ez szerencsére olyan alkotás lett, ami bőven hozta az elvárásokat, sőt még néhol felül is teljesítette azokat.

2015.03.27 drsolomon

Ezt a filmet nem lehet nem szeretni. Jól felépített, egyedi stílusú western, sajátos hangvétellel, és rettentő jó zenei aláfestéssel.