A Jó, a Rossz és a Csúf

Il buono, il brutto, il cattivo

2015.04.24 gaboca1981

Bár nem éltem akkor, de az a film nekem csak, és kizárólag a háborúról szól, talán a nagy háborúról, amit a mi apáink is megtapasztaltak itt Európában. Csak talán arról nem lehet, vagy illik még így beszélni, mint ahogyan ez a film teszi, egy időben ... Több

2015.02.10 James Pond

Clint Eastwood egyébként is nagy kedvencem, szóval erősen befolyásol a véleményemben, de ez a film minden szempont szerint rendben van. A történet, a figurák, a zene, a fényképezés, a színészek mind kiválóak. Ha valaki szereti a műfajt ezt biztosan megnézi.

2018.08.29 Barnabii44

Volt szerencsény moziban látni a hangok az élmény még magával ragadó volt.

2015.03.09 kisslaszlo2

Megunhatatlan film! Remek rendezés, kiváló színészek, mai szemmel is tökéletesen élvezhető, időt álló klasszikus!

2015.03.10 stothtibor

Hibátlan karakterek, izgalmas story és csodálatos filmzene jellemzi ezt a remek western filmet!

2015.02.15 laszlototh

A történet, a szereplők, a zene, a fényképezés mind kiválóak. Western filmek abszolút ásza!

2015.03.07 imstlye

Legjobb Western.. Nincs nála nagyobb, legalábbis nálam.. Örökmű lesz mindenki számára aki egyszer megnézi..

2015.02.13 tothtamas

Klasszikus western, időt álló, zseniális alkotás. Sergio Leone talán legjobb filmje, ami joggal írta be magát a filmtörténetbe.

2015.02.02 Andi66

Egy igazi klasszikus western. Jó színészekkel és fülbemászó zenével. Mindenkinek ajánlom.

2015.03.02 janosmester

Hát ez a film egy igazi klassszikus, egy alapmű. Megunhatatlan, széles rétegnek szól, hatalmas párbeszédek vannak benne. Aki nem látta sürgősen pótolja, zseniális film! 9/10

2015.02.14 orevivien

Remek eredményeket és vizuális elemeket alkottak meg az akkori kor technológiáját felhasználva. Nagyon jó film.

2015.02.25 mambi985

Klasszikus western film. Fülbemászó zenével, jó színészi alakításokkal, izgalmas történettel. Ajánlom!

2015.01.24 forradalom

Ember legyen a talpán! Rendezés, forgatókönyv, színészi alakítások... egy szóval: csúcs!

2016.10.09 Wild-W

Ami örök, az örök - és a western műfaja az bizony az. A poros, kietlen tájon élet-halál harcra menni egy nagyobb adag aranyért olyan helyzet, amivel mindenki tud azonosulni. És nyilván ennek a műfajnak is megvannak a maga koronázatlan királyai, akár ... Több