A kaptár: Kárhozat

Biohazard: Damnation

2023.07.17 kabel

Resident Mediocre

Ez kb egy tizenéves története. Még 2012-hőz képest is elég alacsony minőségű a 3D. Az animáció nagyjából rendben van és van erő benne, még akkoris ha, a 3Ds operatőr néha kicsit túlságosan nagy kameramozgásokat végez, amiktől inkább videójáték cutscene hangulata van az egész filmnek. A karakterek papírvastagok, a centrális konfliktus közhelyektől hemzseg és a film kicsit sem ijesztő.

2020.09.24 Interfectorem Sabnock Nézhetetlen

Inkább odakapcsolok a Muzsika TV-re, minthogy ezt a szemetet még egyszer megnézzem. Bosszantóan semmilyen, és az úgynevezett főhős motyogása, nahát az idegőrlő.

2018.11.29 harnas1207

Nem szeretem a Resident Evil filmsorozatot és a játékot sem ismerem, de ez az animációs film nagyon bejött. Meghökkentem, hogy ahhoz képest, hogy olyan mint egy játék trailer, milyen látványos. A történet is érdekes, talán csak a vége laposodik el, Ilyenből többet is megnéznék.

2016.04.28 D. Shaday

Erről van szó! Az eddigi legjobb Resident Evil adaptációnak tartom, méghozzá magasan. Minden jobb lett benne, mint a Bioterrorban. Klassz sztori, kiváló karakterek, Leon kiváló főhős, az akciók lélegzetelállítóak, a látvány annyira szép, hogy öröm rá... Több

2016.05.07 tomtom

Szörnyű, borzalmas. 50 perc után úgy éreztem, ki kell kapcsolnom, mert a falra mászom. A Resident Evil igazi sárbatiprása.

2019.10.06 DóRi

A hangos akciójelenetek keveredése a mutáns vérszökőkúttal, és a posztszovjet országok lázongó hajlamaival egyenként működőképes egységek lehetnek, de közös kontextusba ágyazva, eléggé ütik egymást. A főhős sem volt valami cool, és állandóan magában beszélt.