A karate kölyök

The Karate Kid

2020.12.19 Interfectorem Sabnock

A remake filmeket mindig is kritikusabb szemmel nézem, és ez sem volt egy nagy durranás. Átlagos és egyszer nézős a számomra. De a filmből nem lett BlockBuster. Részemről ennyi.

2018.07.10 Norbi

Szeretem az ilyen stílusú filmeket , szóval nem volt nehéz meggyőzni. Az okítás része volt a legérdekesebb számomra, de a verekedés a végén is tetszett .

2016.05.27 Orosz István

Tetszett a film, jó volt nem volt egy hu de nagy sztori, de tanulságos volt. Mondani valója az volt nem számít ki mit mond, hogy tör meg küzdj az álmaidért, és sikerülni fog!

2019.02.11 Norbert93

Átlagos harcművészeti film, ami annak idején sokkal ígéretesebbnek tetszett, mint amilyen film lett belőle. A legnagyobb pofon az a film címe...A Karate japán harcművészet, a film ennek ellenére Kínában játszódik és kung-fuznak.

2020.06.22 stevepisti

Karate? kid

Tini verekedős filmnek mindenképp a jók közé tartozik. Jó volt Jackiet mester szerepben látni :) A kis Smith gyereken már itt lehetett látni az apja vonásait, egy-egy gesztusát, mozdulatait. Tetszett!

2017.01.16 Gigi

Kedves, szórakoztató családi film. Tetszett a hangulata, a mondanivalója. Egyszerű film, kiszámítható történettel, de ez nem baj, ebből a filmből szerintem kihozták a maximumot, ebben ennyi volt, és kész.

2017.05.31 vivikejencikelara

Ez volt az első olyan film amit megnéztem, úgy hogy tudom Jackie szerepel benne. Azt kell mondjam nem bántam meg hogy megnéztem , mert jó színész. Na és Jaden Smith pedig óriási!

2015.07.23 london2012

Jó átdolgozása az eredeti karatekölyöknek talán még jobb is. Szórakoztató kikapcsolódást nyújthat ez a film az egész család számára. Érdemes megnézni mindenképp.

2015.11.12 Adell89

Nekem tetszett ez a film, remekül szórakoztam rajta. Az eredetit sajnos nem láttam, úgyhogy nem tudom ahhoz viszonyítani. Legjobban a harcjelenetek tetszettek, de ami ennél is jobban, azok a kínai tájak.

2015.10.29 krysn95

Penge a kis Smith sérója és Jackie Chan is meglepően jó. Az egész film sokkal jobb annál, mint amire számítottam. Jobbfajta remake, mértne alapon. Jah és a betétdal.. Never say never

2015.11.12 gihera81

Ha túltesszük magunkat azon, hogy a címe ellenére a film Kínában játszódik és egy deka karate sincs benne, a karate kölyök kimondottan kedves történet, jópofa karakterekkel, aranyos gyerekszínészekkel. Mulattató, a témához képest ártatlan film, ahonn... Több

2015.05.08 Helgus

Ízlések és pofonok de nekem tetszett. Sajnos az eredeti filmet nem láttam de engem ennek a története megragadott. Tetszik hogy nem csak ütik verik egymást mert miért ne hanem egész mást is tanítanak benne. Nekem ha lehetőségem van mindig megnézem.

2015.05.01 Mozi22

Jackie Chan- ben nem csalódtam, sőt az egész film egy kellemes meglepetés.

2014.11.10 ZsoltSon

Nem rossz film, bár a Karate Kid rajongók nem fogják pirosra tapsolni a tenyerüket tőle, de ha magában nézzük, szeriem egy egészen értékelhető Jackie Chan film, még jobb is, mint amiket általában csinál. Persze az alapsztori egyszerű, de tanulságos, a gyerekszínészek aranyosak, szóval egész rendben van.