Rebecca

Rebecca

2023.08.27 Ergit

Még mindig hatásos ez a film!

Na igen!A mester született zseni volt,szinte bármihez nyúlt,sikerfilm lett. Így volt ez a Rebecca-val is.Akkoriban sokkal szebbek voltak a snittek,vagy jobban figyeltek ezekre a dolgokra,és a színészek többet játszottak a testükkel,és az arcukkal. Kiváló alkotás.

2017.10.14 Deku

Hitchcock egyik legeslegjobb filmje szerintem és ez oltári. Hatalmas csalódást okozott ez a film, azonban ez a fajta csalódás most pozitív volt. Nem szándékoztam megnézni, mivel nem keltette fel az érdeklődésemet.

2017.11.13 Zsceeeka

A musical hatására olvastam a könyvet, majd annak hatására néztem meg ezt a filmet. A történet teljesen megegyezik előzőekkel, tehát abban nem volt újdonság. Tetszett a film, talán jobb lett volna ezt legelőször megismerni, de szépen kiegészíti a másik kettőt.

2015.02.16 Evcsi95

A könyvet elolvastam, a musicalt láttam, ezek után nem volt kérdés a film sem. Nagyon jó, nagyon jó, nagyon jó.

2017.12.30 authorgirlll

Hátborzongató de egyben zseniális film is. Szegény kisasszony akinek a helyébe kell lépnie a régi asszonynak és mindenki azt sugallja hogy mennyire nem illik az új lakhelyére.

2015.08.27 VérAlex

Nehéz elhinni, hogy H ilyen régen kezdte a karrierjét, viszont az biztosan az ő nagyságát bizonyítja, hogy szemben a legtöbb 1940 körül készült filmmel, amit láttam (talán a Casablancán kívül), ez még a mai napig is megállja a helyét, teljesen élvezetes, beszippant, és nagyon jó.

2015.03.03 dodmin

Olvastam a könyvet, láttam a musicalt, ideje volt megnézni a filmet. Ha nem ismerném a könyvet azt mondanám, hogy nagyon jó film, de így csak jó film lett belőle. Nem nagyon hű a könyvhöz, van ami másképp történik. Ennek ellenére érződik a Hitchcock hatás.

2015.02.13 LAlexa23

Én ezt musicalben láttam először, tetszett nagyon :)

2017.07.01 lord777

Kábé Hitchcock első filmje és máris mesteri szakértelemről tesz tanúbizonyságot a filmkészítés terén. Máris magán viseli a klasszikus Hitchcock-jellegzetességeket. Baromi jól föl van építve a történet, a feszültség, a karakterek, úgy jó, ahogy van. Imádom ezt a filmet.