A part

The Beach

2024.03.09 Majorkas

Alapmű

Nagyon egyedi film, többször meg tudom nézni. Kiváló a szereposztás is. A helyszín valóban maga a paradicsom, nem hiába lett már lezárva az a part a turisták elől. Talán ez a film tette népszerűvé Thaiföldet, vagy legalábbis nagyon sok köze van hozzá.

2021.10.27 petraszab

Különleges film, amely kedves a számomra. Amikor először láttam, már akkor megfogott engem. Van valami misztikus a történetben.

2016.02.18 indingo

Korábban azt hittem, hogy "csak" egy film, ami ráadásul tetszett is. Aztán egyszer olvastam egy "tanulmányt" amely szerint komoly vallási témát vet fel a film, bevallom magamtól nem jöttem volna rá. A 10 parancsolat legtöbbje megjelenik a filmben.

2017.03.10 GedyPapa

Egy kedves ismerősöm ajánlotta megtekintésre a filmet és nem bántam meg, hogy megnéztem. Zseniális alakítás a fiatal DiCapriotól, illetve még Tilda Swintont emelném ki (aki még megemlítve sincs itt a szereplők között), aki nagyon jól hozza a Part "ve... Több

2020.10.29 Annuska

Érdekes, mert én például csak a második megnézésnél értettem meg, hogy valójában miről is szól a film. Nem egy egyszerű sztori, ajánlom azoknak, akik szeretnek agyalni egy történeten.

Danny Boyle koncepcióját nem értem.Mi is ennek a filmnek az értelme,a mélyre szántó,emberi mondanivalója?A hihetetlen szabadságvágy?Önmagunk irányítása,és uralása,mindentől,mindenkitől függetlenül?Nem tudom,de nem is érdekel.Di Caprio sem tetszik ebben a moziban.Lapos,és unalmas.Mint maga a film!

2015.09.13 rbernadett

Amilyen jó volt a zenéje, olyan rossz volt a film. Ismét az a bajom, hogy az elképzelés jó volt, de sikerült telepakolni olyan elemekkel, amik kimondottan visszataszítóvá tetták. Ráadásul DiCaprio is idegesített ebben a filmben.

2022.08.21 BoBamburg

Valamiért mindig is azt hittem, hogy egy sokkal komorabb, drámaibb film, így nem kapkodtam el a megtekintését. Kár volt, mert amúgy meg egy egész könnyed és tök szórakoztató és baromi hangulatos darab.

2022.12.18 Fikatours_blogger

22 év után is vállalható

A történet nem túl bonyolult, ráadásul a mondanivalója is távol áll tőlem, mégis jó volt felidézni Krabi mesébe illő szigeteit.

2024.02.20 Schumy1

Jó sztori, jó forgatókönyv, jó zene, jó színészi játék, remek, csodás helyszínek s megvalósítások.

2016.02.05 Adepto

Mesébeillő tájakon játszódó történet (dícséret az operatőri munkáért is), amely egy eléggé nehéz témát boncolgat, azaz mit tennénk meg a boldogságért, vagy annak látszatáért és meddig mennénk el, hogy ezt megtartsuk. Szerintem ha eltöpreng egy kicsit... Több

2017.08.28 T.Andras

Különös hangulatú film, engem a képi világa és a zenéje fogott meg leginkább. Nagyon érdekes megközelítés, szokatlan az egész film, de a maga módján jó is.

2017.02.25 Beuszi

Ezt a filmet anno kizárólag Leonardo Dicaprio miatt néztem meg és nem bántam meg. Bár neki ennél csak jobb filmjei léteznek azóta, ez is nagyon izgalmas darab, egyszer simán nézhető.

2015.04.20 tomtom

A part szerintem a fiatal Leo egyik legizgalmasabb filmje, úgy tűnik, Danny Boyle-al nagyon tudnak együtt dolgozni. A film gyönyörű helyszíneken játszódik, kellően erősen indít, hogy felcsigázza az érdeklődésünket, aztán okosan adagolja a feszültsége... Több