Játssz egy Nintendo Switch-ért ·  Fórum Login

Véres gyémánt
Leonardo DiCaprio

sabnock666   2020. 03. 18.

DiCaprio egyik gyengébbre sikerült filmje,ami nálam sem okozott katarzist a nézése közben.Nézhető,de nem egy megjegyzendő film számomra.Felejtős mozi.

rbernadett   2015. 09. 13.

Számomra ez a film nem szólt olyan nagyot, ami amiatt is lehet, hogy nem érdekelt annyira a téma. Valamiért nem kötött le annyira, mint amennyire szeretett volna. Az alakítások jó, a táj, ahol játszódik tökéletes, de nekem nem, valamiért nem.

Deku   2017. 07. 24.

Leonardo DiCaprio ahogy máshol se itt se tetszett, nagyon gyenge kategóriás a játéka.Többet vártam volna ettől a filmtől. Nem lett bűn rossz de nem is egy remekmű. Azonban akik szeretik a könnyed hangvételű dolgokat talán bejöhet.

dailyfilmsan   2018. 02. 25.

Nem hagyott nagyobb nyomot bennem ez a film. Sajnos, igen nagy és fontos problémát taglal és a sztori érdemel egy megtekintést, de ennyi. Ebből többet is ki lehetett volna hozni. Egyszer meg lehet nézni de nagyon hosszú a film és nem egy fordulatban gazdag remekmű szerintem.

ZeroHero   2019. 09. 27.

Egy igazi kalandfilm, remek zenekkel, humorral, esemenyekkel es emberi sorsokkal. Leo tokeletes a szerepben, Jennifer is, aki raadasul meg gyonyoru is. A hangulat az elso pillanattol kezdve feszult, mindig tortenik valami, ami megdobbent es/vagy magaval ragad bennunket, nincs eselyunk szabadulni, ha egyszer elkezdtuk nezni... 10/9 nalam.

A film nagy felháborodást keltett, főként a gyémántkereskedelemben. Több ellen kampány készült, amiben sztárokat kértek meg, hogy viseljenek gyémántokat. Ezenkívül készült egy The Empire in Africa című dokumentumfilm is, melyben a filmben bemutatottakat próbálják megcáfolni.

(harnas1207)

A légicsapás jelenetéhez egy orosz légi járművet használtak. (Mil Mi-24 SuperHind Mk IV típusú helikoptert)

(harnas1207)

A filmet Fokvárosban, Maputóba és Mozambikba forgatták.