Ne hagyd magad, Pitkin!

Ne hagyd magad, Pitkin!

A Stitch in Time

Az egyszerű ember szemben a nagy világ abszurditásával. Történetünk egy nagyvárosi kórházban játszódik egy ígéretesen béna szereplővel az élen.

(KaTuS55)

Rendező: Robert Asher
Ország: Egyesült Királyság
Premier: 1963.12.01.

2017.05.27 Sem Rorrey

Nagyon sokszor láttam, mindig fel tud dobni. Tipikus végignevetős, helyzetkomikumokon alapuló humorú film, megunhatatlan.

2016.12.04 Berto49

Őrületes marhaság, de a néző szinte minden jeleneten a hasát fogja a nevetéstől. Wisdom/Pitkin azelőtt a legnagyobb kedvenceim közé tartozott, hosszú élettel áldotta meg a Teremtő, kilencvenvalahány éves korában halt meg. Jó lehetett, amikor Churchil... Több

2015.07.09 Domino

Szüleim emékezetében még élénken él gyerekkorukból, népszerű volt akkoriban. Én is megnéztem, de ez a fajta humor nem áll túl jól az angoloknak. Szerintem.

2017.04.23 danny

Hát igen, ez az abszolút átlagarc, egy igazi bohócot rejtett. Pitkin alakja mindenkinek a szívéhez közel állt, szerettek rajta jókat nevetni, hisz mindenki egy kicsit magán is nevetett olyankor...

1963-ban a Ne hagyd magad, Pitkin! megdöntötte a brit pénztáraknál Sean Connerys második James Bond filmje, az Oroszországból szeretettel rekordját, így az első helyre került.Szerző: Thibo84

Ez lett Norman Wisdoms kedvenc filmje.Szerző: Thibo84

Joe Melia és Norman Wisdom próbáltak egy jelenetet egy szülőszoba várótermében, de soha nem forgatták le.Szerző: Thibo84

Norman Pitkin mutatványát, amikor a falon megy át a mentőautó tetejére, maga Norman Wisdom hajtotta végre.Szerző: Thibo84

Ne hagyd magad, Pitkin! Volt a magyar címe. Szerző: seamandarin