Ismerősök

Ismerősök

Acquainted
Greeta

Két régi ismerős hosszú idő után újra találkozik, összefutnak egy bárban. Miután némi időt töltenek egymással, és érzik, hogy van a dologban valami, elkezdik megkérdőjelezni saját hosszútávú… Több

Rendező: Natty Zavitz
Forgatókönyvíró: Natty Zavitz
Ország: Kanada
Premier: 2018 | HBO Max (2021.07.10.)

2022.01.26 Springer Botond

Megérintett

Egy romantikus film, amely szirupok nélkül, már-már dokumumentumfilmes jelleggel mutat be egy nagyon is létező élethelyzetet. A filmbeni történésekkel a valóságban is szembesültem és be kell vallanom: eddigi életem legszebb és egyben legnehezebb időszaka volt. A "lezárás" is hasonlóan alakult nálunk a való életben. Így aztán mondanom sem kell, hogy ez a film megérintett. Felkavart. Jár az 5 csillag. ❤️

2021.10.12 Szilonka

A film, ami nem szól semmiről, de mégis napokig agyalsz rajta. Kicsit befészkeli magát a bőröd alá. Szerettem.

2021.12.22 Greeta

Nem egy megszokott romantikus film. A vége, az ott elhangzott mondatok nagyon maradandóak voltak számomra.

2021.07.24 dandelion1983

Különös film, de valahogy mégsem igazán jó. Nekem túl hideg volt, túl szenvtelen, túl higgadt. A szerelem nálam nem ilyen.

2021.07.12 SunnyM

Tetszett, nagyon eredeti és teljesen más, mint a megszokott, sztereotipikus romantikus filmek.