Addams Family 3.: Jobb együtt, mint darabokban

Addams Family Reunion
Videók

2020.03.30 zeusz96 Nézhetetlen

Ha szerreted az első 2 részt, ezt ne nézd meg

A folytatások nagyon kevés százalékban sülnek el jól. Itt is ez a helyzet csak még drasztikusabban. Az egész színészgárda lecserélése és a borzasztó animációktól is eltekíntve még a történet és a cselekmény is kb. Zs kategóriás.A színészek ripacssága még egy 5 éves gyereket sem szórakoztatna. Megpróbált az akkor új típusú vígjátékokhoz felnőni és innen-onnan elcsenve valamit bemutatni. De ezzel csak azt érték el, hogy teljesen elveszett az első két rész hangulata ahol már -már megértettük , sőt megszerettük a karakterek groteszk jellemét. De itt inkább csak nevetségesek. Sajnos senkinek nem tudom ajánlani. Nem szól semmiről, unalmas és fájdalmasan humortalan...

2019.04.27 indingo

A szereplők lecserélésével egy paródia lett az egész, semmi köze ez előzőekhez. Borzalom.

2019.10.17 HitGirl

Én alapjában véve nagyon szeretem az Addams Family filmeket, de ez a harmadik rész az előzőekhez képest csakugyan nagyon gyengére sikeredett. Egyáltalán nem hozta a koncepció eredeti hangulatát.

2015.05.28 MiAzAki

Már elnézést, de Daryl Hannahnak egyszerűen nem állt jól Morticia szerepe, látszott rajta, hogy nem is igazán élvezi, csakúgy mint Tim Curry sem. Nem volt a karakterük olyan, amilyennek lenniük kellett volna. Sajnos nagyon gyenge ez a film.