A Maszk 2 - A Maszk fia (2005)

Son of the Mask

H.a.n.n.a   2020. 11. 02.

Ha külön kezeljük a Jim Carrey-féle Maszktól, akkor egy szórakoztató film. Persze értem a készítőket, jobban eladható volt ezzel a címmel.

indingo   2019. 07. 30.

Szerintem nem olyan borzalmas, mint ahogy többen írják. Köze persze nem sok van az elsőhöz teljesen külön kell kezelni őket. Erős közepes.

Norbi   2018. 07. 27.

Az elsőt rész közelébe sem érhet ez a nem is tudom minek nevezzem. Sokkal lassabban teltek a percek, néha már vártam a végét. Nem értem, hogy miért nem fogják fel az emberek, hogy azért mert valami a jó/híres lett attól nem kell belőle folytatás.

Norbert93   2019. 02. 04.

Jellegtelen

Nagyon rossz. Egy pillanatra sem vicces, túltolt és idétlen film. Az első rész sem tetszett, de ez a közelébe sem ér.

hell.l Nézhetetlen  2017. 05. 01.

Ez egy nagyon fölösleges film. Közelébe sem ér az első résznek, szerintem a filmtörténelem egyik legnagyobb hibája. Tényleg érhetetlen az ilyen filmek létrejötte.

esfworld   2016. 01. 13.

Jobb lett volna, ha ez a film el sem készül. Az első rész meggyalázása, nagyon nem tetszett, egyetlen színész volt, aki benne volt az 1. részből, aki nem mást, mint a doktor. Jim Carrey nélkül, de szerintem Jim-mel is egy bukás lett volna a film. Talán a gyerekeknek tetszik, de szerintem a 18+ ne próbálja ki.

Garfbob10   2016. 05. 06.

Ez történik, amikor egy adott színész (jelen esetben Jim Carrey) nem vállalja el a folytatást, és ennek ellenére megpróbálják azt folytatni. Nekem A Maszk a kedvenc Jim Carrey filmem, és ez annak a totális meggyalázása. A baba és a kutya küzdelmei eg... több»

Traylor Howard