A Maszk 2 - A Maszk fia

Son of the Mask
JRD
Traylor Howard
Jamie Kennedy

Tíz esztendő telt el első látogatása óta, de Edge City lakói még mindig nem heverték ki azt a felfordulást, amit Loki (Alan Cumming) varázslatos maszkja okozott. S most újra itt van, ráadásul levakarhatatlanul, ugyanis a rajzfilmrajzoló Tim Avery (Jamie Kennedy) újszülött fia már vérében hordozza a maszk őrületes tulajdonságait. Ráadásul a család házőrzője is szívesen rátenné mancsát az álarcra. De az igazi balhé akkor kezdődik, mikor a maszk eredeti tulajdonosa, Loki is felbukkan, hogy visszakövetelje elkótyavetyélt jussát.

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Németország
Premier (HU): 2005.09.27.

A maszk  (1994)

2022.10.15 JRD

Lehetne akár jó film is, ha nem láttuk volna a Jim Carrey-féle alakítást. És valljuk be nehéz is elvonatkoztatni az anno berobbanó Maszk című filmtől. Így viszont csak egy silány folytatás lett, mely igyekezett megcélozni a Maszk kasszasikerét. Ettől... Több

2019.07.30 indingo

Szerintem nem olyan borzalmas, mint ahogy többen írják. Köze persze nem sok van az elsőhöz teljesen külön kell kezelni őket. Erős közepes.

2019.02.04 Norbert93

Jellegtelen

Nagyon rossz. Egy pillanatra sem vicces, túltolt és idétlen film. Az első rész sem tetszett, de ez a közelébe sem ér.

2018.07.27 Norbi

Az elsőt rész közelébe sem érhet ez a nem is tudom minek nevezzem. Sokkal lassabban teltek a percek, néha már vártam a végét. Nem értem, hogy miért nem fogják fel az emberek, hogy azért mert valami a jó/híres lett attól nem kell belőle folytatás.

2017.05.01 hell.l Nézhetetlen

Ez egy nagyon fölösleges film. Közelébe sem ér az első résznek, szerintem a filmtörténelem egyik legnagyobb hibája. Tényleg érhetetlen az ilyen filmek létrejötte.

Igyekeztek Jim Carrey megnyerni a főszerepre, de Carrey nem vállalta.Szerző: JRD

Nem kevesebb, mint 8 Arany Málna jelölést tudhat a film magáénak.Szerző: JRD

Több a Legrosszabb film listára is felkerült.Szerző: JRD

A film közel sem hozta be a hozzá fűzött reményeket. A túltolt költségvetésnek csak alig több, mint a fele csordogált vissza. 87 millióból összesen 57 millió jött vissza.Szerző: JRD