Addams Family 3.: Jobb együtt, mint darabokban (1998)

Addams Family Reunion

Patrick Thomas
Carel Struycken

zeusz96 Nézhetetlen  2020. 03. 30.

Ha szerreted az első 2 részt, ezt ne nézd meg

A folytatások nagyon kevés százalékban sülnek el jól. Itt is ez a helyzet csak még drasztikusabban. Az egész színészgárda lecserélése és a borzasztó animációktól is eltekíntve még a történet és a cselekmény is kb. Zs kategóriás.A színészek ripacssága még egy 5 éves gyereket sem szórakoztatna. Megpróbált az akkor új típusú vígjátékokhoz felnőni és innen-onnan elcsenve valamit bemutatni. De ezzel csak azt érték el, hogy teljesen elveszett az első két rész hangulata ahol már -már megértettük , sőt megszerettük a karakterek groteszk jellemét. De itt inkább csak nevetségesek. Sajnos senkinek nem tudom ajánlani. Nem szól semmiről, unalmas és fájdalmasan humortalan...

indingo   2019. 04. 27.

A szereplők lecserélésével egy paródia lett az egész, semmi köze ez előzőekhez. Borzalom.

HitGirl   2019. 10. 17.

Én alapjában véve nagyon szeretem az Addams Family filmeket, de ez a harmadik rész az előzőekhez képest csakugyan nagyon gyengére sikeredett. Egyáltalán nem hozta a koncepció eredeti hangulatát.

MiAzAki   2015. 05. 28.

Már elnézést, de Daryl Hannahnak egyszerűen nem állt jól Morticia szerepe, látszott rajta, hogy nem is igazán élvezi, csakúgy mint Tim Curry sem. Nem volt a karakterük olyan, amilyennek lenniük kellett volna. Sajnos nagyon gyenge ez a film.

Carel Struycken (Lurch) és Christopher Hart (Izé) az egyetlenek, akik az Addams Family mind a három részében szerepelnek.