After Life - Mögöttem az élet

After Life - Mögöttem az élet

After Life

Miután Tony felesége váratlanul meghal, az addig kedves és jámbor férfi egy csapásra impulzívvá válik, és nekimegy régi életének.

(Varga_Júlia)

Rendező: Ricky Gervais
Forgatókönyvíró: Ricky Gervais
Ország: Egyesült Királyság
Premier: 2019.03.08. | Netflix (2019.08.07.)

1. évad (2019) - 6 epizód

Paul Kaye
Tony Way

2023.09.16 Attila Herke

Klasszikus

Nagyszerű sorozat, nagyon intelligens...

2022.03.27 Kezdő_kritikus

a nap véleménye

Sorozat az életről

Nagyszerű sorozat az életről, annak minden örömével, fájdalmával. Az alaptéma az elveszett lelki társ felett érzett gyász feldolgozása. Az egész alaphangulat emiatt eleinte keserű, majd keserédes, de végül is a kicsengés mégis egy pozitív érzés, ami ... Teljes kritika

2022.03.21 dandelion1983

Nagyszerű sorozat, egyszerre megnevettet, meghat, megríkat, olykor megbotránkoztat. Egyedi módon ábrázolja a gyász feldolgozását, az élet értelmét. A karakterek jól kidolgozottak, mindenki egy szerethető különc benne. Ezt a sorozatot felírnám rosszke... Több

A felvételek után Ricky Gervais megtartotta karakterének ruháit.Szerző: Képkockák

Ricky az állatjogok védelmét fontosnak tartja, így a sorozatban használt halrudak vegánok.Szerző: Képkockák

Tony feleségének középső neve Jane, amivel Ricky Gervais valódi feleségére utalnak.Szerző: Képkockák

Az első Ricky Gervais-sorozat, aminek elkészült a harmadik évada.Szerző: Képkockák

(2020. 06. 25.)
Az élet megy tovább?
A humorista Ricky Gervais sikersorozata, az After Life - Mögöttem az élet 2. évadát néhol már fájdalmas nézni – de éppen ettől különleges. Több

(2022. 04. 03.)
Düh, depresszió, elfogadás – Kritika az After Life – Mögöttem az élet című sorozatról
A legfontosabb talán mégis az, Ricky Gervaisnek az After Life – Mögöttem az élet mindhárom évada alatt sikerül könnyeket csalnia a nézők szemébe, akik gyakran azt sem tudják, hogy a fájdalomtól vagy a nevetéstől sírnak-e éppen. Több