Videók

Öt fiatal felébred a halálból. A dagály a partra sodorja őket, ahol rátalálnak egy elhagyatott házra. Csakhamar kénytelenek belátni, hogy az örökös éjszaka és fájdalom világa maga a Pokol. Miközben felveszik a harcot a démoni árnyakkal, a ház két rejtélyes festménye felcsillantja előttük a… Több

Forgatókönyvíró: Andrew Ellard
Ország: Egyesült Királyság
Premier: 2015.08.28.
Lorna Nickson Brown
Daniella Kertesz

2018.07.06 ringololol

Nagyon nem tudtam élvezni ezt a filmet. Egyszerűen az egész annyira összecsapott és erőltetett, hogy nagyon kényelmetlenül éreztem magam miközben néztem. Alighanem biztos, hogy soha többet nem nézem meg és másoknak sem tudnám ajánlani.

2016.06.17 D. Shaday

Szörnyen idióta film, az égvilágon semmi értelme az egésznek. Egyedül azért adok rá egy csillagot, mert az első kb 5-6-7 perce nagyon hangulatos volt, illetve az alapötlete is tetszett, ja és akadtak benne jó zenék. Amúgy fárasztó és röhejes film, kifejezetten borzalmas színészi játékkal, és nagyon blőd párbeszédekkel,

2016.12.30 WaldyxMan

Nagyon feszült volt végig a film, ez egy nagyon jó aspektusa az egész koncepciónak. Viszont a karakterek szerintem rendkívül kidolgozatlanok és sokszor nem is igazán értettem a motivációjukat. Összességében nem egy rossz film, viszont felejthető.