Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

Fekete karácsony (2019)

Black Christmas

Bazzzsi   2020. 10. 05.

A Blumhousetól jobbakat szoktam meg. A történet jól indult, adott egy alaphangot az egésznek, de utána kicsit zavaros lett a történet, ami a végére e tisztult ki.

HETEDIK   2019. 12. 14.

Borzalmas. Tele üresjáratokkal, klisékkel, borzalmas színészi "teljesítményekkel", még jó adag feminizmus is van benne, mert ez mostanában olyan menő. Még jó hogy mafabos jeggyel néztem meg, mert ez a rakás sz@r egy fillért sem ért volna meg.

Szilonka   2020. 01. 31.

Ekkora badarságot rég láttam. Mind a szereplők, a karakterek, mind a történet bántó volt.

TomÁcs   2019. 12. 28.

Csak a remény miatt kap két csillagot, mert azt hittem jó lesz. Ez az erős és független nők vagyunk,a kik mindeninél okosabba és ügyesebbek elég béna volt.

indingo   2019. 12. 22.

Az előzeteshez képest semmi újat vagy meglepőt nem hozott. A története elég gyenge és nekem már kicsit elegem van azokból a filmekből, ahol a csajok jól ellátják a rosszfiúk baját. Előnye, hogy rövid.

Sabnock Sanatory Nézhetetlen  2020. 09. 02.

Az 1974.-es Black Christmas remake-ja,ami rettenetesen rossz,élvezhetetlen,minősíthetetlen lett!A színészek egyszerűen nevetségesek,és a kivitelezés is teljesen szégyenletes!Minek kellett ez a semmi?

VvV   2020. 09. 17.

Annyira nem volt borzalmas, bár tény hogy az alapötlethez képest sokkal többet is kihozhattak volna a filmből. Egy titkos egyetemi szekta ötlet nem egyedi, de a horror műfaj jól állt neki.

Imogen Poots

A film összbevétele 18 186 145 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 28 383 095 forintot termelt. A hazai mozik összesen 19 663 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Ez az első Fekete karácsony film melyben nem szerepel Andrea Martin.

A Fekete karácsony premierjét 2019. december 13-ra időzítette a Blumhouse, ami éppen péntek 13-ra esik.

Az 1974-es azonos című kanadai slasher horrort egyszer már remake-elték 2006-ban Glen Morgan rendezésében (Fekete karácsony).

A film produceri teendőit a Jason Blum produkciós cége, a Blumhouse látta el, mely az utóbbi évek számos sikerhorrorját is fejlesztette. Jason Blum és a filmet rendező Sophia Takal már korábbról is ismerték egymást, ugyanis együtt dolgoztak az Into the Dark című sorozaton a Hulunak.

A Fekete karácsony az 1974-es azonos című horror remake-je.

A Fekete karácsony forgatása 2019. június 23-án kezdődött meg Új-Zélandon. A stáb összesen 27 napot töltött a forgatással Dunedinben és Oamaruban. A munkálatok július 31-én értek véget.

Az ambíciója értékelendő, de ezzel együtt ez sajnos egy rossz film. több»

Felejthető álremake-je egy eredeti, izgalmas, és bizony feminista horrornak. több»

Csinált már gyenge mozit a Blomhouse is, de ekkora selejtet még nem nagyon. több»