Fekete karácsony

Black Christmas

2020.10.05 Bazzzsi

A Blumhousetól jobbakat szoktam meg. A történet jól indult, adott egy alaphangot az egésznek, de utána kicsit zavaros lett a történet, ami a végére e tisztult ki.

2019.12.14 HE7EDIK

Borzalmas. Tele üresjáratokkal, klisékkel, borzalmas színészi "teljesítményekkel", még jó adag feminizmus is van benne, mert ez mostanában olyan menő. Még jó hogy mafabos jeggyel néztem meg, mert ez a rakás sz@r egy fillért sem ért volna meg.

2020.01.31 Szilonka

Ekkora badarságot rég láttam. Mind a szereplők, a karakterek, mind a történet bántó volt.

2020.09.02 Interfectorem Sabnock Nézhetetlen

Az 1974.-es Black Christmas remake-ja,ami rettenetesen rossz,élvezhetetlen,minősíthetetlen lett!A színészek egyszerűen nevetségesek,és a kivitelezés is teljesen szégyenletes!Minek kellett ez a semmi?

2019.12.22 indingo

Az előzeteshez képest semmi újat vagy meglepőt nem hozott. A története elég gyenge és nekem már kicsit elegem van azokból a filmekből, ahol a csajok jól ellátják a rosszfiúk baját. Előnye, hogy rövid.

2019.12.28 TomÁcs

Csak a remény miatt kap két csillagot, mert azt hittem jó lesz. Ez az erős és független nők vagyunk,a kik mindeninél okosabba és ügyesebbek elég béna volt.

2019.12.24 Caravaggio1978

Jó lett volna...de...(spoiler a leírásomba)

Túl sok a bevezetés és az is csak a feminizmusról meg a színes és fekete kapcsolatok ápolásáról szól,teljesen agymosósra sikerült a film eleje,de sajnos a vége is......Nem tudom honnan jött még 30 lány aki fegyvertelenül minden pasit lekaszál mikor 4 en ültek be a kocsiba...

2020.09.17 VvV

Annyira nem volt borzalmas, bár tény hogy az alapötlethez képest sokkal többet is kihozhattak volna a filmből. Egy titkos egyetemi szekta ötlet nem egyedi, de a horror műfaj jól állt neki.

2020.02.28 Lonka

Sok értékelhető nem volt benne, pedig a környezet a campussal adva volt egy izgalmas történetre.

2020.09.11 Timcsi

Azt nem tudtam, hogy remake a film, de valahogy nagyon nem jött össze a készítőknek a történet. Tele logikai bakikkal és megválaszolatlan kérdésekkel az egész.

2020.01.07 petraszab

Sok értékelhető nincs a filmben, pedig akár jó is lehetett volna. A fő bajom, hogy igazából sok mindent nem tudtunk meg arról, hogy mi-miért történt.

2020.04.19 BÉLA Nézhetetlen

Bugyuta sztori

Várható volt hogy a gyapotszedő szakmunkás a szüfrazsettek oldalára áll. Ebben a bugyuta sztoriban.

2019.12.13 airbus

Hát, gyerekek, szerintem hatalmas blöff ez az egész, én nem is tudom, mi lehetett a cél, de ez nagyon nem jött össze. Nekem hatalmas csalódást volt a Fekete karácsony, furcsa, hogy a Végső állomás óta próbálkoznak ilyen és ehhez hasonló tucatfilmekkel.

2019.12.15 Eniq

Nem gondoltam volna, hogy ennyire csalódni fogok a filmben, pedig annyira vártam már az előzetese nagyon tetszett. Még a film első harmada azt hiszem el is megy egynek, de ahogy haladunk előre a sztorival egyre inkább kezdtem rájönni, hogy valami nag... Több