Játssz egy Nintendo Switch-ért ·  Fórum Login

George Eastman

freeman   2020. 01. 21.

király film

Thibo84   2019. 04. 04.

A második rész után egy sokkal komorabb történetet kapunk, ami a humorra is rányomja a bélyegét. A Kalózok háborúja után ezt mondanám a második leggyengébb filmnek kedvenc párosunktól.

ZeroHero   2015. 05. 12.

gyenge film ettől a nagyszerű párostól... de volt legalább alap amiktől elindulhattak:) Ami engem zavart, hogy kb a film közepéig Spencer elő sem kerül, meg valahogy a történet is zavaros.

nagyniki987   2016. 04. 19.

Hát, ez most kissé gyenge volt tőlük, nem véletlen hogy sokan még a címét sem hallották...véletlenül bukkantam rá, és a páros neve hallatán gondoltam hogy teszek egy próbát, de csalódás volt, abszolút kihagyható, lapos western. Nulla sztori.

A film azon jeleneteit, amelyek a Hutch tanyán játszódnak, Olaszországban forgatták le.

(Mavil)

A film túlnyomó többségét Spanyolországban forgatták le.

(Mavil)

A Cat Stevens-trilógia záró darabja a korábbi két részhez csak lazán kapcsolódik.