Az ördög jobb és bal keze 2. (1971)

...continuavano a chiamarlo Trinità

Thibo84   2019. 04. 09.

Mikor először láttam, nem voltam elájulva tőle, már nem tudom megmondani, mi volt az oka. De évekkel később, mikor újra megnéztem, rá kellett jönnöm, hogy pazar a humora, akárcsak az első résznek. Hozta az elvárt színvonalat.

TribeBubu   2016. 10. 15.

Nos, igen, akkoriban még készültek olyan folytatások, amik az első rész színvonalán mozogtak. Ennek a résznek ugyan kissé gyengébbnek találtam a történetét, de humorban erősebb az elődjénél. A spagetti western egyik legjobbja.

Macskínó   2016. 09. 18.

Nagyon szeretem Bud Spencer és Terence Hill western filmjeit! Jó pofa sztori és a megszokott és hőn szeretett műpofozás. Nagyot alakítottakaz első részben is! Mai napig a kedvenc westernfilmem az Ördög jobb és balkeze 2! Érdemes megnézni!

Mr. Zero   2015. 09. 01.

Nekem annyira nem jött be. Túl lapos volt az én ízlésemnek, igaz egész jó jelenetek akadtak benne ennek ellenére maga a történet nem volt egy hűha, kategória. Max közepes.

era93   2015. 06. 01.

Még mai napig nem tudom megérteni, hogy mi az amit ebben és a hozzá hasonló filmekben szeretnek. Értem ez alatt a Bud Spencer filmeket. Gyakorlatilag a poénok a pofon osztások köré gyűlnek ami számomra nem humoros sőt már-már inkább szánalmas kategória.

A film premierjére az Államokban 1971 októberében került sor, ám a magyar mozikba csak 1992 nyarán került be.

(ArpiHajdu és Réci )

A széria 3. részében már nem Bud Spencer és Terence Hill szerepelnek, hanem az általuk megformált karakterek fiai.

(Mavil)

Ez volt az első alkalom, hogy Guido és Maurizio De Angelis komponálták meg egy Bud Spencer és Terence Hill film zenéjét.

(Mavil)