Az ördög jobb és bal keze 2.

...continuavano a chiamarlo Trinità

2024.04.05 FREEWAY

Ennek a filmnek a folytatása is megfelelő volt számomra, tele van vicces jelenetekkel, és a főszereplők is jószívűek maradtak, mint az előző részben.

Csattanak a pofonok,és hullanak a rosszak,mint a kéve.Nem szabad túlgondolni a történetet,mert az nem túl erős.Itt nem az a lényeg,hanem a két színészóriás karizmatikus megjelenése,és játéka,látszik rajtuk,hogy élvezik,amit csinálnak,és ez minden filmjükből süt.Igazi klasszikus,kikapcsolódáshoz tökéletes.

2019.04.09 Thibo84

Mikor először láttam, nem voltam elájulva tőle, már nem tudom megmondani, mi volt az oka. De évekkel később, mikor újra megnéztem, rá kellett jönnöm, hogy pazar a humora, akárcsak az első résznek. Hozta az elvárt színvonalat.

2019.08.12 Norbert93

Az egyik személyes kedvencem a párostól, mind humor, mind cselekmény szempontjából az általam legkedveltebb filmjük. Az amerikai fogyasztói társadalom kritikája páratlanul megütközik a film azon jelenetében, amikor a két rongyos csavargó elegáns ruhá... Több

2016.10.15 TribeBubu

Nos, igen, akkoriban még készültek olyan folytatások, amik az első rész színvonalán mozogtak. Ennek a résznek ugyan kissé gyengébbnek találtam a történetét, de humorban erősebb az elődjénél. A spagetti western egyik legjobbja.

2019.07.17 ZozArt89 Nézhetetlen

Tanácstalanul tárom szét a karom most is ahogy mindig ha megpróbálok megnézni egy ilyen filmet. Bennem semmit se mozgatott meg talán csak a záróizmaimat... Rémes.

2015.09.01 Mr. Zero

Nekem annyira nem jött be. Túl lapos volt az én ízlésemnek, igaz egész jó jelenetek akadtak benne ennek ellenére maga a történet nem volt egy hűha, kategória. Max közepes.

2015.06.01 era93

Még mai napig nem tudom megérteni, hogy mi az amit ebben és a hozzá hasonló filmekben szeretnek. Értem ez alatt a Bud Spencer filmeket. Gyakorlatilag a poénok a pofon osztások köré gyűlnek ami számomra nem humoros sőt már-már inkább szánalmas kategória.

2016.09.18 Macskínó

Nagyon szeretem Bud Spencer és Terence Hill western filmjeit! Jó pofa sztori és a megszokott és hőn szeretett műpofozás. Nagyot alakítottakaz első részben is! Mai napig a kedvenc westernfilmem az Ördög jobb és balkeze 2! Érdemes megnézni!

2016.11.15 kucsera

Nekem mindegy ha Bud Spencer az csak jó lehet!

2015.01.23 Maddy

Imádom ezt a filmet! Annyira humoros és ez a jól bevált főszereplő páros is hihetetlen. :D Nagyon szeretem őket, mindig megnevettetnek. :D