
Vélemények (5)
45-50 éve az volt a varázs, hogy minden a fantáziámra volt bízva. Többször elolvastam, akár csak a Winnetou- vagy Tarzan-regényeket. Más világot élünk. Sok ikonikus és csodálatos sci-fi feldolgozást őrizgetek otthon az almáriumban. Ez az egyik...
Pontosan ilyennek kell lennie egy sci-fi sorozatnak. A feldobott gondolatokban és érzésekben nem enged nagyon elmerülni az események és fordulatok sodrása, mégis betalálnak. Csak kapkodom a fejem és szédülök, de nagyon tetszik. Az első két évad kis ... Teljes kritika
Sosem hittem volna, hogy Asimov adaptációja ennyire érzelmes lesz, de a Demerzel–Dawn–Gaal háromszög teljesen odapakol. Van benne filozófia, politikai játszma és mély dráma – néha túl sok minden egyszerre. Vannak pillanatok, amikor csak bámulsz, mint... Több
Harmadik évad és még mindig tud újat mutatni. Ez nálam ritka. A karakterek fejlődése végre nem csak díszlet, hanem érzelmileg is megfogott. És a zene?? Megint full beletrafáltak. Lehet, hogy nem mindenki cucca ez a lassan építkező sztori, de aki szereti a komplex világokat, annak kötelező.