Alligator II: The Mutation

Egy hatalmas aligátor tartja rettegésben egy kisváros helyi lakóit.

(csd)

Rendező: Jon Hess
Forgatókönyvíró: Curt Allen
Premier: 1991.03.28.

Alligator  (1980)

2021.06.29 Kósa Bence

Az első egy korrekt rész. Nem nézhetetlen a film, de ez a mutálódás egy lerágott csont.

2019.07.16 Kóborló

Folytatás, de minek?!

Az 1980-ban készített Aligátor című állatos horrorfilmet egy pillanatra sem nevezném kiemelkedő alkotásnak, de főleg a maga idejében egy egészen fogyasztható kis film volt. Őszintén szólva nem is értem, hogy miért nem készült közvetlen folytatása, hi... Teljes kritika

2016.01.29 kórica

Teljesen felesleges folytatásról van szó. Nagyjából ugyanaz, mint az első rész: veszélyes vegyi hulladék, öltönyös gazfickók, óriás aligátor és az utána rohangáló kemény fazonok.

A filmet azonnal videora készítették, mozis bemutatására nem került sor.Szerző: Kóborló

A filmben több olyan felvételt is felhasználtak, ami az 1980-ban készített Aligátor végleges filmes változatába nem került be.Szerző: Kóborló

Jelen filmnek azon a tényen kívül, hogy itt is egy hatalmas aligátor szerepel benne, ami a legtöbb esetben a csatornában van, semmi köze nincs az 1980-ban készített Aligátor című filmhez.Szerző: Kóborló

A film költségvetése három millió dollár volt, ami pont a duplája az 1980-ban készített első résznek.Szerző: Kóborló