Szerelem a végzetem

Szerelem a végzetem

And So It Goes
Michael Douglas
Diane Keaton

Oren Little (Michael Douglas) egy igazi zsémbes öregember, aki festékpuskával kergeti el a kertjébe tévedő kutyákat, nem hagy parkolóhelyet a szomszédjának, és mindezeken túl cinikus megjegyzésekkel szórakoztatja magát. Rideg életébe sosem látott unokája hoz némi változást. Oren már évek óta… Több

Rendező: Rob Reiner
Író: Mark Andrus
Premier (HU): 2014.09.04.

2017.11.01 Bazzzsi

Olyan kis tingli-tangil film, egyszerű történettel, sok minden nem történik benne. Valahogy a színészekre is rossz volt ránézni, nem tudom miért. Olyan öreges az egész sztori.

2017.07.31 penzesisti

Nem értek egyet a sok negatív kritikával. Nekem nagyon bejött a film. Vicces, karakteres, nagyokat nevettem rajta. Nemcsak vicces, de valamennyire megható is a kislány és a nagypapa viszonya :-)

2015.02.01 J.Fatime

Maguk a színészek nagyok jók de más filmben!Egyáltalán nem vicces a film és olyan gagyik a jelenetek is!Film felénél meguntam mert annyira nem tudott lekötni,hogy végig nézzem!

2015.03.25 kocoska20

Nem tetszett, nagyon erőltetett, nem illik Douglashez ez a karakter. Diane Keaton stílusa irritáló. Egyszóval gyenge.

2016.12.29 vesztingerkitti

Nagyon lapos, nyálas, unalmas film, pedig a színészek igen jók lennének, de valahogyan mindegyik nagyon alulteljesít...sokkal jobb filmjeik vannak. Engem konkrétan idegesített a film, felesleges időpocsékolás...

A film első előzetesét 2014 május 9-én lehetett látni, mozikba pedig július 25-én került.Szerző: ps

A zárójelenetben Russell szakadó esőben száll be a kocsiba, ruhája mégis valahogy száraz marad.Szerző: ps

Leah szerepét először Sissy Spaceknek ajánlották fel, de ő visszautasította.Szerző: ps

Anyák gyöngye
2013