Apja lánya

kevelin   2019. 06. 02.

egy alapvetően nagyon szomorú történetet dolgoz fel a film. egy apa és kislánya a születéskor elveszítik az édesanyét s a karrierista apának meg kell valahogy oldania a kislánya nevelését életét felcsperedését. a kisebb nagyobb hibákat vétő apa végül... több»

mamiéstöti2   2018. 12. 16.

Szívbe markoló alkotás, melyben Ben Affleck egy új arcát mutatja meg, amin akár tovább is haladhatott volna.

indingo   2017. 05. 03.

Jennifer Lopeznek sok szerep nem jutott. Már régebben láttam, de nem egy rossz film, bár elég sok hasonló készült már a témában.

VvV   2016. 05. 18.

Aranyos film, nem azaz üres történetű alkotás. Jennifer Lopeznek nem sok szerep jutott.

clay00   2017. 02. 26.

Apa-lánya, néhol szomorú, keserédes, sokszor vidám. Kedves-aranyos film. Nézhető. A kislány és a többi szereplő is elég hétköznapi,amitől talán még szerethetőbb a film.

Belle   2015. 02. 23.

Igazi vígjáték néhol drámai részekkel. Olyan film, amit időnként elővesz az ember és újra megnéz :)

Volt egy különleges premier a Paulsboro High Schoolban is, ahol a film több jelenetét forgatták.

(Puncs)

Az Armageddon után ez a második film, amelyben Ben Affleck és Liv Tyler egy párt játszik.

(Puncs)

Ben Affleck és Matt Damon 9. közös filmje.

A film alapjául Kevin Smith rendező tapasztalata szolgál apaként.