Advertisement
Játssz egy Nintendo Switch-ért ·  Fórum Login

Keleti nyugalom - Marigold Hotel (2011)

The Best Exotic Marigold Hotel

Judi Dench

diumiu   2017. 11. 22.

Az egyik kedvenc filmem, nagyon szeretem a témáját, a hangulatát, a színészeket, a zenéket a film világát. Ajánlom mindenkinek, aki kikapcsolódásra vágyik, de mégis olyan filmre vágyik aminek van mondanivalója.

hsanya182   2017. 01. 15.

Érett, bölcselkedő, spirituális, tanulságos beszélgetések vannak benne. Aranyos kis vígjáték az elengedésről és az élet változatosságáról időskorúak előadásában. Egyszer megéri megnézni, aki valami tanulságos könnyed vígjátékot szeretne.

Dorkateo   2016. 10. 10.

Azt hiszem ez korosztályhoz kötött film, mármint idősebb korosztályhoz. Húszévesen én is untam volna.

VenuszProjekt   2015. 05. 27.

Igazán kellemes film. A sztoriban semmi bonyolult nincs, csupán egyszerű indiai emberek próbálkozása egy kisebb angol vendégsereg közreműködésével. Nem egy világot megváltó film, de mégsem megszokott, valószínűleg ez teszi különlegessé. A filmet indiai zenék tarkítják, ami szintén különösen hat az európai, amerikai fülekre. Aki tud élvezni anélkül is egy filmet, hogy minden jelenettől nagy poénokat várna, annak biztosan remek kikapcsolódást fog nyújtani ez a könnyed filmecske.

szd91   2015. 07. 26.

Van benne pár húzónév, de ahhoz képest annyira nem nagy film. Aki az angolos kicsit lagymatag filmeket kedveli annak tetszeni fog, aki pörgésre vágyik az elunja magát rajta.

A filmben öt Bafta győztes szerepel: Judi Dench, Bill Nighy, Maggie Smith, Tom Wilkinson és Dev Patel és egy Bafta jelölt: Ronald Pickup.

(diumiu)

A filmben két Oscar-díjas színész játszik: Judi Dench és Maggie Smith valamint két Oscar-díj jelölt kapott szerepet: Tom Wilkinson és Dev Patel.

(diumiu)

Tom Wilkinson a filmben Graham Dashwood-ot alakítja, de az Érzelem és értelem című filmben már alakított egy karaktert szintén Mr. Dashwood-ot.