Advertisement
Játssz egy Nintendo Switch-ért ·  Fórum Login

Keleti nyugalom - A második Marigold Hotel (2015)

The Second Best Exotic Marigold Hotel

Tina Desai
Tina Desai
Celia Imrie

schvarz   2018. 06. 13.

A bemutatója alapján sokkal jobbra számítottam. Vontatott és unalmas volt, története meghatározhatatlan. Talán a táj, a környezet , a látvány ami megfogó de egyébként egy gyenge film.

Bogi87   2016. 05. 27.

Nem ért az első rész nyomába a film, de egyszer megnézhető.

e-batta   2016. 10. 18.

Itt is egy folytatás történet, ha sikeres volt egy film, akkor muszáj egy második bőrt lehúzni róla. Az esetek nagy százalékában kevesebb sikerrel. Ezúttal is így történt, pedig még Richard Gere-t is bevetették, az összes (mármint életben maradt) előző szereplőt visszahozták. A csapnivaló szállodaigazgató, Sonny Kapoor (Dev Patel) ezúttal nősülni készül, ami természetesen máris indiai esküvők színes forgatagát jelenti, és tisztességesen végigvezet az összes ilyenkor szokásos hagyományokon, de a forgatókönyv nagyon-nagyon vérszegény lett. És ezen nem tudtak változtatni a színészek sem, pedig ennyi ötcsillagos angol színészt csak az előző rész (és a Harry Potter-filmek) tud felmutatni, szóval nagyon vártam, nagyon reménykedtem, és nagyot csalódtam.

Zsofi821   2015. 04. 23.

Emlékezetes alakítás a színészektől, tanulságos mondanivalóval. Életünk végén is hozhatunk komoly döntéseket, legyen szó munkáról, párkapcsolatról vagy anyagiakról.

Dorkateo   2016. 10. 10.

Ezt a lekezelő vélemény halmazt! Ti is lesztek idősebbek, hékás! És majd örülhettek, ha tudtok ilyen szépen megöregedni, és lesz még miről beszélgetni, miért élni, szórakozni, új dolgokat kipróbálni. Nagyon finom, intelligens humorú a film, úgy látszik ehhez még érni kell a fiatalabbaknak

Ritka, de végtelenül örvendetes, amikor egy folytatás felülmúlja az első részt. A Marigold Hotel 2 pedig pontosan így tesz. A kiváló színészek, a gyönyörű színek és tájak, a szimpatikus románcok és a megöregedéssel hihetetlenül bátran szembenéző történet emeli ki a filmet romantikus társai végeláthatatlan sorából. több»

A 65 éves Richard Gere nem követi a trendet, nem ver agyon és nem öl meg senkit, inkább beköltözik a Marigold Hotelbe. Különben is, mit szólna hozzá a dalai láma. Nem csak a filmből kapjuk meg a másodikat, a vendégek a hotelt is kinőtték. több»

A film összbevétele 85 978 266 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 20 065 050 forintot termelt.

A pletykák szerint a filmben szerepelt volna Colin Firth és Helen Mirren.

(diumiu)

A filmben két Oscar-díjas: Judi Dench és Maggie Smith, és két Oscar-jelölt: David Strathairn és Dev Patel szerepel.

(diumiu)

Miss Greensdale és Miss Donelly közt a filmben 19 nap van, a valóságban az őket alakító színésznők közt is ugyanennyi.