Keleti nyugalom - A második Marigold Hotel

The Second Best Exotic Marigold Hotel

2018.06.13 schvarz

A bemutatója alapján sokkal jobbra számítottam. Vontatott és unalmas volt, története meghatározhatatlan. Talán a táj, a környezet , a látvány ami megfogó de egyébként egy gyenge film.

2016.10.10 Dorkateo

Ezt a lekezelő vélemény halmazt! Ti is lesztek idősebbek, hékás! És majd örülhettek, ha tudtok ilyen szépen megöregedni, és lesz még miről beszélgetni, miért élni, szórakozni, új dolgokat kipróbálni. Nagyon finom, intelligens humorú a film, úgy látszik ehhez még érni kell a fiatalabbaknak

2016.05.27 Bogi87

Nem ért az első rész nyomába a film, de egyszer megnézhető.

2016.10.18 e-batta

Itt is egy folytatás történet, ha sikeres volt egy film, akkor muszáj egy második bőrt lehúzni róla. Az esetek nagy százalékában kevesebb sikerrel. Ezúttal is így történt, pedig még Richard Gere-t is bevetették, az összes (mármint életben maradt) elő... Több

2015.04.23 Zsofi821

Emlékezetes alakítás a színészektől, tanulságos mondanivalóval. Életünk végén is hozhatunk komoly döntéseket, legyen szó munkáról, párkapcsolatról vagy anyagiakról.

2017.11.22 diumiu

Lehet elfogult vagyok az első résszel, de azt is nagyon szerettem, de ezt a rész is nagyon tetszett. Kellemes kikapcsolódás, kiváló stábbal, történettel, indiai hangulattal. Ajánlom mindenkinek a filmet.

2015.04.23 Bizsu82

Az igaz, higy van mondanivalója a filmnek, de nagyon vontatott, lassú cselekményű. Még szimpatikus is volt, hogy szinte az összes szereplő idősebb, de ennek ellenére lehetett volna pörgősebb. Látványos viszont.

2015.04.28 Vitya

Az idősebb színészek ellenére jól sikerült film. Bár inkább látványos, romantikus, nyugis kategória. A megjelenítés valóban gyönyörködtető, és valóban jó színészek alakítanak benne. Igényes film kategóriájában.

2015.10.30 [email protected]

Néhány szóval tudnám jellemezni a filmet : lajtos gyenge es langyos. Egyáltalán nem keltette fel az érdeklődésemet és végig lapos volt. Nyugdíjas film.

2016.04.23 Leoni

Nem volt olyan jó, mint az első, azoknak ajánlott, akik szeretik ezeket a színészeket, és éppen unatkoznak egy délután.

2016.10.27 Manfred

Hát, nekem nem jött be a film. Túlságosan vontatott, lassan történnek az események. Unalmas volt. Ami mellette szól, hogy egy szép, látványos film, de semmi több.

2017.12.05 Imlah

Annak fog tetszeni, aki szereti a lassú cselekményű, szép, látványos, kissé lagymatag filmeket. Valóban gyönyörködtető képi világú, de a cselekménye vontatott.

2015.06.17 szafffy

Hát, ha tudom hogy a film ennyire egysíkú lesz és propagálja a másságot, akkor valószínűleg nem nézem meg. Lassan, vontatottan folydogál a történet, a néző már -már elalszik rajta.

2016.08.30 Nnoorraa

Moziban láttam, nekem csalódás volt a film. Túlságosan "nyugdíjas". Nagyon vontatott a cselekmény, lassú és unalmas film, lassan történnek az események és tulajdonképpen nincs mondanivalója!