Magic Mike utolsó tánca

Magic Mike utolsó tánca

Magic Mike's Last Dance

Magic Mike végleg maga mögött hagyta a showbizniszt, nem hajlandó többet táncolni, a nagy tervei viszont megvalósítatlanok maradtak, így abból próbál megélni, hogy partikon koktélokat kever. Rövidesen azonban egy új dologba keveredik, miután megismerkedik egy milliomosnővel, aki ráveszi,… Több

Forgatókönyvíró: Reid Carolin
Premier (HU): 2023.02.09. | Telekom TVGO (2023.05.05.) | HBO Max (2023.06.02.)
Forgalmazó: InterCom

Magic Mike XXL  (2015)

Magic Mike  (2012)

Ayub Khan-Din

2023.03.16 dandelion1983

Túl sokat nem vártam a filmtől, de még így is sikerült alulmúlnia az elvárásaimat. Alapvetően nagyon szeretem a táncos filmeket, jól esik a vásznon profi, betanult táncokat nézni. Egyetlen elvárásom volt, egy könnyed, szórakoztató filmet akartam. A s... Több

2023.02.09 András

Nem tudom...nem állítom, hogy nem szórakoztam jól, de az egyes szituációk a filmben annyira sablonosak voltak, hogy inkább mondanám egy klisés filmalkotásnak, semmint egy maradandónak. Szerintem erre már egyáltalán nem volt szükség.

2023.02.10 Soma

Nem kétséges, hogy sokkal többet vártunk ettől a filmtől. Szerintem nem leszek egyedül, ha azt mondom, hogy Tatum bármennyire is fitten tartja magát, már valahogy nem a régi, egyszerűen nem is jön át az a fajta szenvedély és vitalitás, ami az előző két filmet jellemezte.

A film 171 306 083 forintos bevételt termelt Magyarországon. A hazai mozik összesen 85 689 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Az egyetlen film a teljes Magic Mike-trilógiában, amely nem tartalmaz meztelenséget.Szerző: Bafam

A női táncosnő a Magic Mike utolsó fellépésén ugyanaz a táncos, mint Mac, akit az It Always Sunny in Philadelphia (13. évad 10. epizód) „Mac finds his pride” című epizódjában használt.Szerző: Bafam

A film során Maxandra bemutatja kapcsolatait a magas kultúrával és a művészeti világgal; magánrepülőjén Zaha Hadid építész nagy monográfiája van, a vacsorajelenetben pedig barátai az Art Baselről (egy nemzetközi művészeti vásárról, amelyet évente rendeznek meg Bázelben, Miamiban, Hongkongban és Párizsban) beszélgetnek.Szerző: Bafam

Ez az első Steven Sodenbergh-film, amelyet kizárólag a mozikban mutatnak be az Unsane (2018) óta. Korábban a „The Laundromat” (2019) 3 hetes moziban jelent meg, mielőtt a Netflixen streaming premierje lett volna.Szerző: Bafam

(2023. 04. 16.)
Magic Mike a negyedik X-en túl már nem akar újat nyújtani
Szögezzük le a legelején, hogy a Magic Mike 2012-es debütálásakor jóval több volt, mint jó testű pasik elszabadult nőneműek sikongatásával kísért vonaglását bemutató revüműsor. Jóval! Dögös csajok is voltak ugyanis benne szép számmal, kerek, fedetlen keblekkel (Olivia Munnéval az élen). Meg valami sztori. Magic Mike utolsó táncát férfi és női szemm... Több

Értékelés: 5.5/10
(2023. 05. 03.)
Sosem gondoltuk volna, hogy trilógiává érik Channing Tatum sztrippermeséje, ami a harmadik részre ért odáig, hogy ez már tényleg „Mindent a szemnek!” Több
Balhé
Az élet önmagammal