dailyfilmsan   2019. 03. 02.

ez sem lett sokkal jobb mint az első rész. Igaz amit nagyon elrontottak az elsőben, arra mosr ráépítették az egész filmet. Most minden karakternek volt háttértörténete és minden karakter kapott egy magasztosabb célt a vetkőzést leszámítva. Csak hát nem elég ennyire építkezni kellett volna ide megint csak egy olyan narratíva ami a sok kis részeket összetapasztja. Ez hiányzott a filmből, csak a lötyögés ment egyik jelenetről a másikra és ettől nagyon hosszúnak tűnt a film. Nem lett ez sem jó szerintem de jobb mint az első az egy szemét ezt meg lehet nézni 1x.

Ms. Akárki   2019. 07. 30.

Ritka rossz volt sajnos. Az első rész sem volt egy agysebészet, de ez. Kár volt megnézni, de gondoltam max a látvány kiegyensúlyozza az egysíkú és unalmas történetet, de ebben még a táncjelenetek sem voltak olyan jók sajnos.

Curacao86   2015. 07. 10.

Izgalmas, pezsdítő, minden percében izzó és szexi film! :) ;) Jó volt, nem tagadom, csak az elején a párbeszédek meg a szituk nem mindig az volt, amit vártam. ez a "szokjunk újra össze" dolog olyan volt, mint, ha "először találkozunk és össze kell szokni" hangulat uralkodott volna a film első felében. Viszont az első perctől az utolsóig fokozatosan haladt a csúcspont, az eszméletlen jelenetekkel lezáró befejezés felé! :)

Mmaarrttoonn   2016. 04. 01.

Pörgős, mozgalmas film, aminek a zenéje sem unalmas, már önmagában a zene miatt is érdemes megnézni. Kellemes hangulatú film, igazi kikapcsolódás. Lazulni vágyóknak tökéletes!

J.Fatime   2015. 10. 20.

Táncos múltú lány vagyok ezért mindig is nagyon szeretem az ilyen táncos filmeket. Ezt se hagytam ki és mint csajnak nagyon tetszett. Ugyebár a helyes pasik (Tatum) hát olvadozni lehet tőlük. A sok szépfiú és a szexi táncok,kellemesen feltöltött ez a film energiával :)

Gabriel Iglesias
Andie MacDowell
Amber Heard
Jenna Dewan Tatum
Jenna Dewan Tatum
Amber Heard
Andie MacDowell
Channing Tatum

A Magic Mike XXL egészen biztosan a legjobb Soderbergh-film, amit nem ő rendezett. Nem ér ugyan a Magic Mike nyomába, de hű annak bevállalós szellemiségéhez. CSIGER ÁDÁM KRITIKÁJA. több»

Bármit is gondoltál az első részről, nagyon gyorsan felejtsd el! Az XXl gyakorlatilag minden értelemben képes volt túllépni önmagán, és hibáin – teszi mindezt feltűnő önreflexióval –, hogy egy ötletesebb, humorosabb és egy még elképesztőbb látványvilággal (és nem a testekre gondolok) dolgozó élményt nyújtson – természetesen – elsősorban a gyengébbik nem részére. több»

Nem igazán sikerült eltalálni az arányokat, pasifilmnek túl sok, női filmnek túl kevés lett. több»

A film összbevétele 117 813 057 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 93 276 920 forintot termelt.

Christian Boeving az egykori színész, testépítőről is készültek felvételek a film készítése során, de még az utómunkálatok kezdeti periódusában ki lettek vágva a filmből.

(dailyfilmsan)

Jada Pinkett Smith-t az utolsó pillanatban kérték fel Rome szerepére. Eredetileg Jamie Foxxnak szánták a szerepet, így a nagy váltás sokmindenre kihatott.

(dailyfilmsan)

Margot Robbie szerették volna a készítők Zoe szerepére de elutasította az ajánlatot, mivel éppen akkor forgatta a Focus: a látszat csal-t.