Curacao86   2015. 07. 10.

Izgalmas, pezsdítő, minden percében izzó és szexi film! :) ;) Jó volt, nem tagadom, csak az elején a párbeszédek meg a szituk nem mindig az volt, amit vártam. ez a "szokjunk újra össze" dolog olyan volt, mint, ha "először találkozunk és össze kell szokni" hangulat uralkodott volna a film első felében. Viszont az első perctől az utolsóig fokozatosan haladt a csúcspont, az eszméletlen jelenetekkel lezáró befejezés felé! :)

Mmaarrttoonn   2016. 04. 01.

Pörgős, mozgalmas film, aminek a zenéje sem unalmas, már önmagában a zene miatt is érdemes megnézni. Kellemes hangulatú film, igazi kikapcsolódás. Lazulni vágyóknak tökéletes!

J.Fatime   2015. 10. 20.

Táncos múltú lány vagyok ezért mindig is nagyon szeretem az ilyen táncos filmeket. Ezt se hagytam ki és mint csajnak nagyon tetszett. Ugyebár a helyes pasik (Tatum) hát olvadozni lehet tőlük. A sok szépfiú és a szexi táncok,kellemesen feltöltött ez a film energiával :)

katalin19   2015. 10. 31.

Állati jó a film. még jobb mint az első rész. A tánc tökéletes csábító pezsdítő. Izgalmas. A befejezés nem is lehetne jobb. Csúcs az egész. Nők igen jól járnak ezzel a filmmel ;) :D

Elemer.K   2015. 11. 27.

Barátnőm mindenképp nagyon élvezte a filmben végig megjelenő izmos kocka hasakat,engem már annyira nem nyűgözöttle.Mindenképp a célközönség a hölgyek imádni fogják,pasik kerüljék.

Gabriel Iglesias
Andie MacDowell
Amber Heard
Jenna Dewan Tatum
Jenna Dewan Tatum
Amber Heard
Andie MacDowell
Channing Tatum

A Magic Mike XXL egészen biztosan a legjobb Soderbergh-film, amit nem ő rendezett. Nem ér ugyan a Magic Mike nyomába, de hű annak bevállalós szellemiségéhez. CSIGER ÁDÁM KRITIKÁJA. több»

Bármit is gondoltál az első részről, nagyon gyorsan felejtsd el! Az XXl gyakorlatilag minden értelemben képes volt túllépni önmagán, és hibáin – teszi mindezt feltűnő önreflexióval –, hogy egy ötletesebb, humorosabb és egy még elképesztőbb látványvilággal (és nem a testekre gondolok) dolgozó élményt nyújtson – természetesen – elsősorban a gyengébbik nem részére. több»

Nem igazán sikerült eltalálni az arányokat, pasifilmnek túl sok, női filmnek túl kevés lett. több»

A filmben eredetileg Matthew McConaughey is szerepelt volna, azonban mivel az Oscar-díja után értelemszerűen emelkedett a színész tarifája, a készítők végül úgy döntöttek, kihagyják a karakterét a történetből.