Rockhajó (2009)

The Boat That Rocked

Rockhajó
Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

klip   2016. 05. 17.

Ez egy jó humorú brit komédia, ami maradéktalanul megfelel a kor elvárásainak, és remekül idézi a hatvanas évek hangulatát. Nem kell semmilyen rejtett üzenetet keresni, vagy igazi cselekményt vagy karakterfejlődést feltételezni, a film csak a rock ’n’ roll erejével akar dübörögni, hogy egy életérzést közvetítsen a nézők felé.

Tomi   2015. 09. 30.

Nagyon jó kis film isszonyúan jó hangulattal. Boldogan ajánlom mindenkinek. :D

Buborék   2015. 06. 28.

Nagyon jó ez a fim, nekem tetszett. Szerintem minden kiváló, jó a történet, kiváló a rendezés! A színészek nagyon jól hozzák a karakterüket. Csak ajánlani tudom!

VenuszProjekt   2015. 06. 06.

Jó kis film ez, van hangulata, az már egyszer biztos. Viszont sajnáltam, hogy a végére kissé ellaposodott, én másabb befejezést szántam volna neki. Ennek ellenére tetszett, nem egy hétköznapi alkotás.

era93   2015. 06. 01.

Igazán szórakoztató film volt. Nagyon kedveltem, Bill Nighy egyébként is szimpatikus színésznek tűnik így már ez egy jó pont volt. Aztán hangulat tökéletesre sikeredett nem utolsó sorban persze a zenék is szuperek voltak.

Az Universal Pictures stúdió 195. forgalmazott filmje.

Gavin Kavanagh valószínűleg Robbie Dale-t, a híres rádióst ábrázolja. Egyébként több híres DJ-re is rá lehet ismerni egyik-másik karakterben. Tony Blackburn például a rádióban nősült, Kenny Everett pedig a filmbéli Angus Nutsfordra emlékeztet.

(ps)

Richard Curtis létező személyeket és történelmi kalózrádiókat alapul véve írta meg egyébként fikciós történetét.

(ps)