Magic Mike XXL

Magic Mike XXL

2020.03.06 indingo

Az első rész sem vett le a lábamról. Történetben ez sem hozott sok újat, feledhető darab.

2019.03.02 dailyfilmsan

ez sem lett sokkal jobb mint az első rész. Igaz amit nagyon elrontottak az elsőben, arra mosr ráépítették az egész filmet. Most minden karakternek volt háttértörténete és minden karakter kapott egy magasztosabb célt a vetkőzést leszámítva. Csak hát n... Több

2019.07.30 Ms. Akárki

Ritka rossz volt sajnos. Az első rész sem volt egy agysebészet, de ez. Kár volt megnézni, de gondoltam max a látvány kiegyensúlyozza az egysíkú és unalmas történetet, de ebben még a táncjelenetek sem voltak olyan jók sajnos.

2015.07.10 Curacao86

Izgalmas, pezsdítő, minden percében izzó és szexi film! :) ;) Jó volt, nem tagadom, csak az elején a párbeszédek meg a szituk nem mindig az volt, amit vártam. ez a "szokjunk újra össze" dolog olyan volt, mint, ha "először találkozunk és össze kell sz... Több

2015.10.31 katalin19

Állati jó a film. még jobb mint az első rész. A tánc tökéletes csábító pezsdítő. Izgalmas. A befejezés nem is lehetne jobb. Csúcs az egész. Nők igen jól járnak ezzel a filmmel ;) :D

2015.10.20 J.Fatime

Táncos múltú lány vagyok ezért mindig is nagyon szeretem az ilyen táncos filmeket. Ezt se hagytam ki és mint csajnak nagyon tetszett. Ugyebár a helyes pasik (Tatum) hát olvadozni lehet tőlük. A sok szépfiú és a szexi táncok,kellemesen feltöltött ez a film energiával :)

2016.04.01 Mmaarrttoonn

Pörgős, mozgalmas film, aminek a zenéje sem unalmas, már önmagában a zene miatt is érdemes megnézni. Kellemes hangulatú film, igazi kikapcsolódás. Lazulni vágyóknak tökéletes!

2015.11.27 Elemer.K

Barátnőm mindenképp nagyon élvezte a filmben végig megjelenő izmos kocka hasakat,engem már annyira nem nyűgözöttle.Mindenképp a célközönség a hölgyek imádni fogják,pasik kerüljék.

2018.05.24 lengerildiko98

Imádtam!!!! Erről többet nem is lehet írni ! Ezt a filmet látni kell ! Megvallom őszintén hogy inkább női társaságoknak ajánlom, de férfiaknak is van mit tanulni belőle.

2016.01.26 Eszti

Izmos kocka hasan sok minden nincs a filmben.Tánc,szép férfi felsőtest és ennyi az egész film.Csajoknak pasi hiányra kiváló film,csorgathatjuk a nyálunkat.

2015.07.29 Roman

Nem mondom, hogy rossz volt, de nekem hiányzott belőle az első rész finom drámája. Ez tipikusan egy olyan film, amit teljesen felesleges volt elkészíteni, egyedül a bevételek motiválhatták a készítőket, de meglepődnék, ha akkorát teljesítene. Ami ebben a történetben benne volt, azt az első résszel már elmesélték...

2019.11.28 gerda

Csajok figyelem, ilyen felsőtesteket sem látni minden filmben! :) A viccet félretéve, nem lett ez rossz folytatás, okés, az első rész valamivel jobb volt talán, de még így is méltó folytatásnak érzem. Tatum egyre jobb színész, és a táncban is sokat fejlődött, de ezt már csak margóra jegyzem meg. :)