Keleti nyugalom - Marigold Hotel

The Best Exotic Marigold Hotel

2023.08.28 Ergit

Jó film különféle emberekkel, élethelyzetekkel, nagyon jó színészekkel.

2016.10.10 Dorkateo

Azt hiszem ez korosztályhoz kötött film, mármint idősebb korosztályhoz. Húszévesen én is untam volna.

2017.11.22 diumiu

Az egyik kedvenc filmem, nagyon szeretem a témáját, a hangulatát, a színészeket, a zenéket a film világát. Ajánlom mindenkinek, aki kikapcsolódásra vágyik, de mégis olyan filmre vágyik aminek van mondanivalója.

2017.01.15 hsanya182

Érett, bölcselkedő, spirituális, tanulságos beszélgetések vannak benne. Aranyos kis vígjáték az elengedésről és az élet változatosságáról időskorúak előadásában. Egyszer megéri megnézni, aki valami tanulságos könnyed vígjátékot szeretne.

2015.05.27 VenuszProjekt

Igazán kellemes film. A sztoriban semmi bonyolult nincs, csupán egyszerű indiai emberek próbálkozása egy kisebb angol vendégsereg közreműködésével. Nem egy világot megváltó film, de mégsem megszokott, valószínűleg ez teszi különlegessé. A filmet indi... Több

2015.07.26 szd91

Van benne pár húzónév, de ahhoz képest annyira nem nagy film. Aki az angolos kicsit lagymatag filmeket kedveli annak tetszeni fog, aki pörgésre vágyik az elunja magát rajta.

2016.11.29 Ercsi

Pozitív csalódás volt számomra ez a film, nem gondoltam volna, hogy ilyen jól fogok szórakoztatni rajta és meg tud majd nevettetni. Egyszerre vicces, elgondolkodtató és érzelmes, megható.

2016.05.02 Kutyus

Látványos és szép film, de unalmas! A szereplőgárda pedig igen jó választás, de mégis vontatott film, amiben nem mutatkozik meg a színészek profi oldala.

2015.02.16 szabo801120

Aranyos film idős színészekkel, kedvelhető sztorival, kellemes környezetben, egzotikus helyszínen. Nézz rá és amennyiben tetszik, nézd meg. :)