juliS

Leonard, és felesége Jane két hétre üzleti útra utaznak Olaszországba. Leonard egy nagyon elfoglalt, de fantáziátlan hegedűművész, aki mellett Jane úgy fest, mint egy virágszál, akitől megvonták a napfényt. Az a bűvüs összefonódás kettőjük közt már elveszett. Jane azon munkálkodik, hogy… Több

Forgatókönyvíró: Katherine Cunningham-Eves
Premier: 2012.04.21.

2018.03.01 indingo

Az előzetes valóban jobb, mint maga a film. A helyszínek káprázatosak és a hangulat is átjött nekem, de a nő és a férje közti jelenetek nagyon unalmasak voltak.

2017.03.02 juliS

Nem igazán ragadott meg a történet, sajnos nagyon elidegenítő volt. Úgy gondolom, hogy sokkal több lehetőség volt benne, mint amennyit sikerült kihozni az egészből. Másrészt viszont egészen szépre sikeredett.

2015.07.09 thomino

Mintha egy nagyon gyenge Before Sunrie paródiát néznék. A film próbál az lenni, ami valójában nem. Nincsenek olyan mélyenszántó dialógusai, az egész kapcsolatrendszer valahogy lebutított. Túlságosan rámentek arra, hogy egy hangulatfilmet csináljanak.

2016.11.03 kodin1

nagyon érzékeny történet, Olaszország mesés helyein. jól megmutatja azt a nehéz helyzetet, mikor egy házasságból kifogy a szerelem

2018.01.06 Kinga

Imádtam az előzetest, de az a baj, hogy még nem találtam meg magyar szinkronnal. És ha valaki tudna egy linket küldeni akkor nagyon megköszönném.

A film összbevétele 7 750 dollár volt (imdb.com).