A skarlát betű (1995)

The Scarlet Letter

dailyfilmsan   2018. 01. 22.

Nem rossz de nem is jó film. A történet még a könyvben is túlgondolt és polgárpukkasztó nem véletlen hogy a filmben is megpukkadnak a szereplők a kialakult helyzet miatt. A filmet könnek övezik történik benne szex a madárral, és lelkész mglesés és me... több»

Deku   2017. 10. 25.

Igazán tetszett ahogy megvalósították és vászonra vitték ezt a remek történetet.Nagyszerű film! Az embert könnyen el képes varázsolni mivel a történet annyira erősen össze lett rakva, hogy arra nincs is jó szó.

Panda   2016. 04. 13.

Tegnap láttam a filmet és nagyon megfogott érzelmileg. Elképesztően hűen és mélyen adja elő az emberi érzéseket, a színészek alakítása profi. Egy igaz és feltétlen szerelem története ez.

demonkiller45   2016. 10. 14.

Nagyon nagyon szép és tanulságos történet. Kiválóan eljátszva és tetszett a korszak bemutatása is. Demi nagyon illett a szerepbe.

Gary Oldman

Richard Gere, Daniel Day-Lewis, és Anthony Hopkins egyaránt szóba került a férfi főszerep kapcsán.

Meg Ryan keményen lobbizott Hester Prynne szerepéért.

Demi Moore azért nem bánta, hogy megváltoztatták a film végét, mert úgy volt vele, hogy a könyvet úgysem olvasták sokan.