Annie

Annie

2024.04.22 Tomipapi

Cuki, cuki, cukiság! Cameron Diaz fergetegesen jól alakította a szerepét. A kicsi Annie pedig elképesztően jó volt benne. Kellemes meglepetés volt a film. Az énekelgetés néha kicsit sok volt, de belefért a keretbe...

2017.10.23 Deku

Hiba egy szál se akadt ebbe a filmbe. Nem tudom mit mondhatnék róla hisz nagyon tudták mit kell csinálni. Minden megvolt ebben a filmben amire vágytam. Rendben volt a látvány is és a történet is.

2015.03.03 erare

Jajj, ezt a filmet kínszenvedés volt végignéznem. Boooooorzasztó! Musicalnek sem mondanám, zenés családi filmnek nagyon gyenge. A szereposztás igaz megállja a helyét, de a karakterek kidolgozatlansága pillekönnyű feladat volt a színészek számára, s e... Több

2017.04.11 indingo

Nekem annyira nem jött be. Rájöttem, hogy a dalokkal van a bajom. Kifejezetten idegesítettek. Ha egy sima mezei film lett volna - dalok nélkül- sokkal jobban lehetett volna élvezni.

2020.02.16 Szilonka

Nem igazán tudott lekötni a film. Valahogy annyira nem volt hihető a története, pedig a szereposztása többet ígért.

2018.01.05 diumiu

Szeretem a musicaleket, ezt a történet ismertem már régebbről. Tetszett a megvalósítás és a zenék is, a főszereplő kislányra kifejezetten ráillett a szerep, nagyon jól alakította a karaktert. Cameron Diaz alakítása szúrta a szememet, számomra, ő nem volt hiteles, de ennek ellenére szeretem ezt a filmet.

2015.04.28 Bizsu82

Nekem unalmas volt ez a film. Vontatott, igazán a sztori sem ötletes, lassú cselekményű. A zenéje sem kiemelkedő. Sem romantikus, sem musical kategóriában nem tetszett. Átlag alatti. Szerintem nem érdemes rá sem időt, sem pénzt fordítani.

2018.03.31 NFG

Szerintem nem emelkedik ki semmiben a többi film közül! A zenéi fülbemászók, a történet pedig tényleg nagyon aranyos és tanulságos! Mégis inkább egyszer nézhetőnek mondanám!

2016.02.27 trixxy

Sztem simán nézhető vidám családi szórakozás. Félig musical, félig vígjáték, és a története tanulságos.

2016.08.01 a-arnold

Szerintem egy nagyon kedves, könnyed film, amikor megnéztem, tetszett.... :) Csupán túl sok az éneklős rész, de azokat áttekertem, és így egész jó...

2015.07.21 london2012

Nem lesz egy no1 film de még lehet egy unalomig ismételt kereskedelmi tv film. Tulajdonképpen ha valaki kihagyta volna nem veszített vele semmit. Ez van 2star

2016.06.11 Mithrel

"Csak mert miért ne" alapon mentem el a moziba megnézni az Annie-t, és azóta dúdolgatom magamban a számokat amik -musical lévén- a film nagy részét képezték. Pedig ez nagyjából egy éve történt. De éneklés terén nem lehet nagy sikerélményem, mert a fi... Több

2015.07.17 moony5972

Nekem ez a film nagyon tetszett. Igazi családi kikapcsolódás. Nagyon nem értettem, hogy miért van ennyire sokak által alulértékelve. Pedig ami kellett benne meg volt, talán néha egy-két éneket átugrottam volna de ezen kívül nem nagyon mondhatnék hibát.

2015.08.21 Moria99

Egy összességében hatásos film, kellemesen csalódtam a filmben. Sose néztem volna meg hasonlót mégis hihetetlen élményt nyújtott. Többször is láttam és bátran mondhatom, aki kedveli, ezt a stílust nyugodtan megnézheti.