Annie

Annie

2015.11.12 Adell89

Lassú vonalvezetés.A film maga mintha alacsony költségvetést is tükrözne.Valahogy nem áll össze ez az egész.Nem forr a levegő csak énekelnek és semmi más és semmi különlegesség.

2015.05.24 tamas84

Hát ezzel most alaposan mellélőttek. Még azoknak sem tudom ajánlani, akik kedvelik a musicaleket, mert ez a negédes smúzolás leginkább senkinek sem való, az ilyen remek színészeknek meg pláne nem, akik benne játszanak.

2015.10.20 Pillcsi

Korrekt film.Kísérő voltam a filmen és nem kis aggodalommal ültem be, de meglepetésemre többször is sikerült megmozgatnia.Még igazából azt sem zavart,hogy nagyon sokat énekelnek a filmben,felkészültem hogy ilyen lesz és féltem is a sok énektől,de végül tetszett.

2015.06.29 macikutya

Aranyos kis film lehetett volna, de a szereplők majd mindegyike gáz volt. Szinte a teljes szereplőgárda hiteltelen volt számomra. Az éneklős részeket pedig már nagyon soknak gondoltam, így áttekertem sok helyen. Aki felnőtteknek szóló poénokra vágyik, vagy utálja, hogy sokat énekelnek egy filmben, az ne nézze meg.

2015.06.30 bigi

Ez egy családi vígjátéknak, musicalnek indult, 6-os karikával, és az ehhez tartozó elvárásokat abszolút hozza. Kevés olyan musical van, ami ennyi boldogsághormont termel az emberben, ha az képes megnyílni és befogadni azokat. Nem kell többet várni, mint ami.

2015.11.24 S.Marika

Már a leírás alapján számítottam rá,hogy énekes film lesz,de hogy minden percben csak danolnak,táncolnak ez már nekem sok volt. Miért kell minden jelenetet táncolva,vidáman,énekelve előadni,mintha a valóságban is minden ilyen könnyen menne pedig közel se. Nem jött át ez a film!

2015.05.21 Balu

Szerintem semmi gond nincs a filmmel. Ez egy családi vígjátéknak, musicalnek indult, 6-os karikával, és az ehhez tartozó elvárásokat abszolút hozza. Aki utálja, hogy sokat énekelnek benne, az már el se kezdje megnézni. Láttam már jobbat én is, de kellemes délutáni kikapcsolódásnak jó volt.

2016.08.01 Fanni11

Kedves tortenet ami egy tipikus alap mesen alapszik!!! Nem csalodtam benne ajanlom mindenkinek!!!

2015.05.07 goldfisy

Semmitmondó, irritáló film, a zenés-táncos jelenetek a giccs határán billegnek, . Egyetlen pozitívum maga Quvenzhané Wallis, aki valódi gyerekszínész, sőt, simán lekőrözi szinésztársait.

2016.02.24 Telezsu

Maga az alaptörténet ötletes és izgalmas is lehetne, de mégis az előadásmód miatt unalmas és vontatott cselekményű. Sokszor unatkoztam rajta, csalódás volt!

2015.11.28 Elemer.K

Borzalmas volt.Egy indokom volt csak,hogy megnéztem mert a párom látni akarta,ő jól szórakozott,én meg arra gondoltam hogy vajon a tévében nem-e jobh film megy mint ez.Ennyi éneklést,vidámságot,cukormázat még sose láttam.

2015.12.10 Bius

Cameron miatt adtam neki egy esélyt,reméltem azért nézhető lesz,de sajnos nem bírtam végig nézni.Annyira bosszantó volt ez a folytonos éneklés,vidámság,hogy a film felénél feladtam.

2016.01.26 Eszti

Határozottan nem néztem végig,első éneklő részek után elég js volt.Nem is értem Cameron hogy szerepelhetett egy ilyen rossz filmben.Biztos van akinek tetszik aki hajlik a musical stílus felé.

2015.03.14 LionScot

Egy jó kis családi film!! Egy kis poén, egy kis musical, pont elegendő ahhoz, hogy kikapcsolódhason az ember egy fárasztó nap után!!