Armageddon Time

A film története a rendező gyerekkorán alapszik, aki Queensben cseperedett fel a 80-as években. A Kew-Forest iskolában töltötte ideje nagy részét, ahová Donald Trump is járt fiatal koraban.

Az Ad Astra rendezőjének, James Gray legújabb alkotása, amelynek főszerepeiben Jessica Chastain,… Több

Rendező: James Gray
Forgatókönyvíró: James Gray
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Brazília
Premier: 2022.05.19. | Telekom TVGO (2023.05.04.)
Forgalmazó: UIP-Duna Film

Anthony Hopkins
Jeremy Strong
Anne Hathaway
Anne Hathaway
Jaylin Webb

2023.11.08 Török389133 Nézhetetlen

Ez nem tudom, mi akart lenni, azt meg főleg nem, hogy ilyen színészek hogyan és miért szerepeltek benne, de sajnos még miattuk sem éri meg megnézni.

2023.08.13 Kittikornis Nézhetetlen

Ennél unalmasabb filmre már rég pazaroltam el feleslegesen majd 2 órát (az életemből)... omg!!! Kedves James Gray... Téged kéne odakötözni 1 székhez, és nézd folyamatosan napestig az „Önéletrajzodat”!!! Meg is látszik, mekkora anyagi bukta volt eme r... Több

2023.05.04 BMPatrik

Egyáltalán nem kötött le, elég unalmasnak mondanám és teljes mértékben hiányzott belőle bármiféle lezárás. Azt kell, hogy mondjam, számomra csalódás volt ez a film.

Anthony Hopkins és John Diehl korábban már szerepeltek a Nixonban (1995), a filmben ugyanakkor nem volt közös jelenetük.Szerző: csd

A Focus Features 15 millió dollárért vásárolta meg a nemzetközi forgalmazási jogokat. Szerző: csd

Amikor a projektet először bejelentették, Oscar Isaac, Robert De Niro és Cate Blanchett kapták a főszerepeket. Ők végül visszaléptek, helyükre Jeremy Strong, Anthony Hopkins és Jessica Chastain került.Szerző: csd

A film 7 perces álló ovációban részesült a cannes-i vetítés után 2022-ben.Szerző: csd

Hazatalálsz
Hol nézheted: TV