Játssz egy iPad-ért! · Keressük a nap véleményíróját! Nyerj mozijegyet minden nap! Login

Egy vezér gyermekkora (2015)

The Childhood of a Leader

varjú   2015. 09. 23.

Én nagyon csalódtam, sokkal többet, feszesebbet, izgalmasabbat vártam a trailer alapján. Nem tudom ajánlani, kár érte.

Sonny   2015. 12. 09.

Nagyon izgalmasan indult, bevallom sokat vártam a folytatástól, de aztán nagyon gagyiba váltott. Misztikus horrornak árulják, de ne dőljetek be. Kihagyható, nagyon is.

Williamgek   2015. 12. 04.

Nem egy tipikus horrorfilm, az biztos, de nekem egészen bejött. Lekötött, de azért kezeljétek fenntartásokkal.

Liam Cunningham
Liam Cunningham

Különleges, de alapvetően kevésbé érdekes művészfilmes eszközeivel és témaválasztásával bizonyára lesz fogékony közönsége, de én biztosan nem kerültem közelebb annak megértéséhez, hogy pontosan hogyan születtek a múlt évszázad nagy formátumú diktátorai.
5,5/10 több»

A főszerepet először Juliette Binoche kapta meg, de később mégis inkább Bérénice Bejo-nak adták azt.

(ps )